שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  תכשיר טבעי נגד כינים שנבדק במחקרים קליניים

  למרות שההתמודדות עם הכינמת היא מלחמה תמידית, בעונת הקיץ הבעיה מחריפה בשל היותם של הילדים פעילים יותר וכתוצאה מכך מדביקים זה את זה בנגע. טבע ישראל מציעה את צ'יק צ'אק, תכשיר טבעי להיגיינת הראש שנבדק במחקרים קליניים.

   

  צ'יק צ'אק הינו תכשיר טבעי המבוסס על שילוב ייחודי של שמנים טבעיים, פרי פיתוח ישראלי של ד"ר ארנה לוין, רופאת משפחה שהתמחתה ברפואה סינית, אשר פיתחה את המוצר בניסיון פרטי לרקוח טיפול מחומרים טבעיים לכינים לביתה.

   

  התכשיר משווק בתרסיס נוח לשימוש וייחודו בכך שהכינים אינן מסוגלות לפתח עמידות כלפיו, שכן מנגנון הפעולה שלו הינו פיזיולוגי (בניגוד למנגנון הפעולה הכימי של תכשירים אחרים, שאליו ידוע כי הכינים מפתחות עמידות).

   

  תכשיר צ'יק-צ'אק מבוסס על שמנים טבעיים ובהם: קוקוס, ילאנג ילאנג ואניס. שמנים אלו פועלים כנגד הכינים במנגנון פיזיקאלי: הם חוסמים את דרכי האוויר של הכינים וחונקים אותן למוות. צ'יק צ'אק גם מסייע בסילוק ביצי הכינים ע"י פירוק הדבק המקשר אותם לשיער.

   

  הודות למנגנון הפעולה של צ'יק צ'אק ובניגוד לתכשירים אחרים, למרות שהתכשיר קיים בשוק 14 שנים, הכינים אינם מפתחות עמידות לתכשיר.

   

  מחקרים קליניים אשר בחנו את יעילותו של צ'יק צ'אק, הראו הצלחה של 92-98 אחוזים בניסויים חוזרים, ללא תופעות לוואי או גירוי בקרב המטופלים. צ'יק צ'אק מוגש בצורת תרסיס קל ונוח לשימוש: מתיזים על שיער יבש, מחכים 15 דקות וחופפים.

   

  צ'יק צאק תכשיר טבעי להגיינת הראש בטוח לשימוש, ללא תופעות לוואי או גירוי בקרב המטופלים.

   

  • כמה: 54.99 שקלים
  • איפה: להשיג בבתי הטבע, רשתות הפארם ובתי המרקחת
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים