שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  יש שם לגורת חתולות החולות החדשה: רְנָנָה

  מאות הצעות זרמו מאז תחילת השבוע לספארי בר"ג בעקבות ההמלטה הנדירה של גורה חדשה אצל משפחת חתולי החולות. המטפלים ביקשו מהציבור להציע שמות שמתחילים באות ר' ויש כבר בחירה - הגורה הקטנה זכתה לשם "רננה"

  גורת חתולי חולות קטנטנה ושובבה, שנולדה לפני מספר שבועות בספארי ברמת-גן, זכתה לא רק לככב השבוע באתרי חדשות בארץ וברחבי העולם, אלא גם לשם חדש וישראלי.

   

  מבין מאות ההצעות לשם מתאים לטורפת החדשה, בחרו המטפלים בשם "רְנָנָה" וציינו כי לאחר שהשם הופיע מספר רב של פעמים בהצעות לשמות, הם סבורים כי הוא מצליח להעביר את השמחה הגדולה שהגיעה עם ההמלטה של התוספת הנדירה למשפחת חתולי החולות. 

   

  צילום: שלי אלגבה ודורון תם, ספארי ר"ג, סטילס: טיבור יגר, ספארי ר"ג

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  לאחר המלטה לא מוצלחת בשנה שעברה בה שני גורים לא שרדו, האב סלע, שהגיע מפולין לפני כשלוש שנים והאם, רותם, שהובאה במיוחד מגן חיות בגרמניה, חוגגים גורה בריאה וחדשה.

   

  לפני מספר חודשים, צמד החתולים המדבריים הזדווגו ובחודש שעבר, הבחינו המטפלים בתוספת מסתורית במאורת חתולי החולות בתצוגה. הגורה הקטנה מהווה תקווה חדשה לרביית המין הנדיר, שכמעט נכחד לחלוטין מישראל בטבע. בעתיד הלא רחוק, תועבר החתולה המתבגרת לגרעין רבייה בארץ או בחו"ל כדי להגדיל את מספרם החתולים בשבי, במידה וינסו להשיב את הטורפים הקטנים בחזרה לטבע. בספארי חוגגים לא רק גורת חתולי חולות, אלא גם תוספת חדשה בדמות גורת טפיר ברזילי שמנמנה בשם פפאיה

   

  • עוד חדשות חייתיות על חיות בר

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  כבר מושכת מבקרים סקרנים למקום
  צילום: מיקי סמוני, ספארי ר"ג
  רננה הקטנה בספארי בר"ג
  צילום: טיבור יגר, ספארי ר"ג
  מומלצים