שתף קטע נבחר
עתיד ורוד: יזמים צעירים
בתחרות בינלאומית של קבוצות בני נוער המפתחות המצאות מעניינות, הקבוצות הישראליות הבריקו בפטנטים וחידושים. טוב לדעת שעדיין יש ילדים מוכשרים שמתעניינים במעט יותר משעות מול הפייסבוק ומקסימום שעות שינה. ליווינו אותם בשלושת שלבי התחרות

תגידו מזל-טוב ענקי לקבוצת אננס יזמות מבית הספר זבולון שבקיבוץ יגור; במסגרת תחרות יזמים צעירים מיסודו של לאומי זכתה הקבוצה במקום הראשון, אחרי שחברי הקבוצה פיתחו את המוצר ביוטיגאם – מסטיק המכיל חיידקים פרו-ביוטיים. המוצר עצמו עבר את כל האישורים הנדרשים על ידי משרד הבריאות, והוא פרי פיתוח והמצאה של בני הנוער, חברי הקבוצה. הקבוצה תייצג את ישראל בתחרות האירופאית בנורווגיה.

 

במקום השני זכתה קבוצת קלותא מחטיבת הביניים גוונים שבראש העין עם המוצר מתריפון, ובשבילכם מדובר במכשיר המזהה מצבים בהם הטלפון הסלולרי יוצר קרינה חזקה מהרגיל. במצב כזה, מתריע המכשיר על הקרינה באמצעות אור אדום מהבהב. שתי החברות הציגו ביצועים כספיים מרשימים, עם הכנסות של למעלה מ- 10,000 שקלים ורווחים של אלפי שקלים.

 

כתב: אביב ברטלה; צילום: אבישי זיגמן; עריכה: רונה פפר

סגורסגור

שליחה לחבר

 הקלידו את הקוד המוצג
תמונה חדשה

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

אז מה זה בעצם יזמים צעירים? מדובר בארגון בינלאומי הפועל בלמעלה ממאה מדינות ומאומץ על ידי החברות הגדולות בעולם. בישראל מאומץ הארגון על ידי לאומי, ובשנה האחרונה השתתפו בתכנית 200 קבוצות של בני נוער מכל רחבי הארץ ומכל המגזרים. מתוכן עלו עשר לשלב הגמר שנערך בעיר הבירה בסוף חודש יוני ומתוכן נבחרה הקבוצה הזוכה.

נוער יצירתי עם תוכנית עסקית: יזמים צעירים
נוער יצירתי עם תוכנית עסקית: יזמים צעירים
 

היזמים הצעירים נחשפים לתהליכי ייצור ומתנסים בשיווק ומכירה, ניהול כספים ודיווח. בתום התכנית הם מפרקים את החברה, מחלקים רווחים, במידה והיו או מחליטים על מתן תרומה לקהילה. בנק לאומי תומך בפרויקט הן באמצעות תרומה המועברת לארגון, והן בהנחיה וליווי מקצועי של קבוצות היזמים הצעירים, המתחרים על הקמת חברת סטארט-אפ חדשנית.

הדור הבא של אנשי העסקים הישראלים? ימים יגידו
הדור הבא של אנשי העסקים הישראלים? ימים יגידו
 

  

עוד כתבות באתר לאשה
 

 תגובה חדשה
הצג:
כל התגובות לכתבה "עתיד ורוד: יזמים צעירים"
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ממציאים לנו פטנטים: נוער יצירתי
היזמים הצעירים מוכנים לעתיד
משלחת ישראלית לייצוג בתחרות בנורווגיה
מסטיק פרו-ביוטי. איך לא חשבו על זה קודם?
לאשה בפייסבוק
מומלצים