שתף קטע נבחר

חתונה מנקרת עיניים – למי זה טוב?

האם חשבתם לעצמכם מדוע שמחת החתונה צריכה לעלות לנו כל כך הרבה כסף? מדוע ההתחלה הזוגית כל כך יקרה? אל תתרכזו בתפל

עונת החתונות, החלה זה מכבר ובמהלך חודשי הקיץ מאות זוגות מאושרים יכנסו בברית הנישואים. תעשיית החתונות בישראל מגלגלת מליארדים, שוק משגשג לרווחתם של בעלי האולמות ושאר אנשי תעשיית השמחות.

 

גם דקלה וגיל הם בין הזוגות המאושרים שיתחתנו במהלך החודש הקרוב. סיכום הביניים של שלל ההוצאות הצפויות להם מגיע ליותר מ-100 אלף ₪, וזו כמובן רק תחילת הדרך. הזוג צריך לדאוג לעצמו לדירה (בשכירות) להוצאות שוטפות של משק הבית ועוד.

 

האם אירוע החתונה מתרכז בזוג הטרי או בפרטים מסביב? (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
האם אירוע החתונה מתרכז בזוג הטרי או בפרטים מסביב?(צילום: shutterstock)
 

הזוג המאושר מתכוון להזמין לחתונתם זמר ידוע ומוכר. אחרי הנחה הוא יגבה מהם "רק" 30 אלף ₪ ואולם אחרי שכבר סגרו את ההזמנה. החלו לקנן בליבה של רונית ספקות - הכוכב ששכרו יפיק ערב מהנה במיוחד, אך מי בדיוק עומד במרכז הערב הזה? האם זו הופעת הזמר המבוקש, או השמחה האישית שלה ושל גיל? האם החוגגים יתרכזו בלשמח ולרקוד עם הזוג הטרי, או יתרכזו סביב הזמר המפורסם?

 

הזוג המיועד הקפיד גם לכלול בפתיחת הערב בופה עשיר, זאת כמובן , מלבד האוכל האיכותי שיוגש במהלך הערב – 4 מנות כשבכל אחת מהן תהיה בחירה וזה לא כולל את שלל הקינוחים הצפויים.

 

לעיתים נראה כי במקום להתרכז סביב האירוע האמיתי, הכל מתרכז סביב האוכל. זה לא שהאלטרנטיבה היא חלוקת סנדוויצ'ים. גם אם יבחרו בבופה צנוע יותר שכן זו רק פתיחה, עדיין התפריט במהלך הערב יהיה מכובד וגם בו אפשר לקצץ לא מעט.

 

אוכל - אורח הכבוד בכל חתונה (צילום: ויז'ואל/פוטוס) (צילום: ויז'ואל/פוטוס)
אוכל - אורח הכבוד בכל חתונה(צילום: ויז'ואל/פוטוס)
 

האם שאלתם את עצמכם פעם מדוע מחיר הפתיחה של החיים הזוגיים הוא כה יקר? דווקא בעת בה נושא העלויות ויוקר המחייה עולה לסדר היום, אולי כדאי לתת את הדעת לעניין הזה? האם חתונה יותר צנועה היא גם פחות משמחת?

 

אנחנו חיים בקונספט מסויים שאולי הגיע הזמן לשנות אותו מהיסוד. במקום להתחרות למי יש גדול יותר, מפואר יותר כזה ש"לא יישכח", למה לא להשאיר בכיסם של הזוג הצעיר עוד כמה עשרות אלפי שקלים שנוכל לחסוך מהמסיבה הגרדניוזית? תתפלאו אבל החיסכון הזה לא יגרע מהמשמחה, שהיא באמת הדבר הכי חשוב בערב המרגש.

 

מדוע חתונות עולות הרבה כסף?
צילום: shutterstock
להתרכז בעיקר
צילום: shutterstock
מדור שיווק בשיתוף שופרסל דיל
מומלצים