שתף קטע נבחר

קים אדרי אורזת מזוודה: בדרך למיס יוניברס

"אני נוסעת לתחרות בראש שקט", אומרת נערת ישראל קים אדרי, רגע לפני שהיא ממריאה לברזיל. השנה, בפעם הראשונה בהיסטוריה של התחרות גם אתם יכולים להשתתף בהצבעה ולעזור לישראל להעפיל לשלב חצי הגמר. כל הפרטים בכתבה

"מאז שהייתי ילדה קטנה צפיתי בתחרויות היופי הבינלאומיות ששודרו בטלוויזיה ותמיד זה היה נראה לי זוהר ומרשים. אני זוכרת שחלמתי להיות שם יום אחד, לייצג את המדינה והנה, עכשיו זה מתגשם". כך, בהתרגשות רבה, אומרת איתנו קים אדרי, נערת ישראל לשנת 2011, רגע לפני שהיא טסה לברזיל לתחרות מיס יוניברס.

 

כחלק מההכנות לקראת התחרות, כולל הורדת מפלס ההתרגשות, שוחחה אדרי בטלפון עם מלכת היופי היוצאת שביט ויזל. "מאוד עודד אותי לדבר איתה", מספרת אדרי,

"שביט הרגיעה אותי, סיפרה לי קצת על החוויות שלה, אמרה לי שאין מה להילחץ ולהתייחס לזה בכבוד אך בקלילות. אני הרבה יותר רגועה והולכת לתחרות בראש שקט".

  

  

וכאן המקום לספר שבפעם הראשונה בהיסטוריה של תחרות מיס יוניברס, מתקיימת הצבעה דרך האינטרנט למועמדות. המועמדת שתזכה בניקוד הגבוה ביותר תעלה אוטומטית לשלב חצי הגמר. כלומר, מדובר כאן על כרטיס כניסה לשלב ה-15 המועמדות הסופיות!

 

ההצבעה מתקיימת באתר הרשמי של התחרות: http://www.missuniverse.com/ והיא תימשך עד יום שישי, 11 בספטמבר. אז אם חשוב גם לכם שהנציגה שלנו תגיע בוודאות לפחות לשלב חצי הגמר, מהרו להצביע.

 

שימו לב, בהצבעה אינטרנטית יכולים להשתתף רק מגיל 16, ניתן להצביע עד 10 פעמים מאותה כתובת מייל בכל יום ותהליך ההצבעה הוא פשוט: הגולשים יתבקשו לבחור את המדינה ואת הנציגה שלה, ולדרגן מ-1 עד 10, כאשר 10 הוא הניקוד הגבוה ביותר. למעשה, מה שקובע הוא לא כמות ההצבעות, אלא "איכות" ההצבעות.

 

 

 


 

רוצה להיות מלכת היופי הבאה? כל הפרטים כאן

 

 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אתם יכולים לעזור לקים אדרי להגיע לחצי הגמר של מיס יוניברס
צילום: אוהד רומנו
ממש באחרונה השתחררה מצה"ל. קים אדרי
צילום: ליז אדרי
קים אדרי. בשמלת כלה של דני מזרחי
צילום: קובי בכר
לאשה בפייסבוק
מומלצים