שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  און דה רקורד: אהוד ואהוד נגד יונית לוי

  לפי אהוד ברק, העבודה של יונית לוי היא לקרוא מהטלפרומפטר. ואם זה לא מספיק, אהוד יערי הקביל בינה לבין עמיתתה הלובית שנופפה באקדח. ערב קשה עבר על מגישת חדשות ערוץ 2

  ערב לא פשוט עבר על כוחות המורדים בנווה אילן. מגישת חדשות ערוץ 2 יונית לוי שרדה מתקפה משולבת מצד האהודים - אהוד יערי ואהוד ברק - שלא עשו לה חיים קלים כלל וכלל.

   

  זה התחיל באהוד יערי, פרשן העולם הערבי, שהציג בקטע מיוחד בתחילת המהדורה את "יונית לוי" של לוב, אז נראתה על המסך האלה מסראטי, מגישה היסטרית במיוחד מהטלוויזיה הלובית, כשבידה אקדח. חבל מאוד שלא זכינו לראות את פניה של יונית באותו רגע.

   

  זמן קצר לאחר מכאן התארח באולפן שר הביטחון אהוד ברק, לראיון חי ובועט. במהלך השיחה עם לוי, בתשובה לשאלה "איפה ההפוגה, מר ברק?",

  השיב שר הביטחון כי "אנחנו נחכה ונראה, יש לנו סבלנות גם עד אחרי המהדורה הזאת". את הסממנים לכיוונים אליה הגיעה השיחה לאחר מכן, אולי ניתן היה לראות כבר מאמירה זו, בשלב זה.

   

  בהמשך השיחה זעם ברק, בתשובה לשאלה "איפה הכשל?" בהקשר לאירועים האחרונים בדרום, ענה שר הביטחון: "זה יותר קשה מאשר להסתכל לתוך הטלפרומפטר". לוי לא נשארה חייבת.

   

  הכאסח במלואו, כולל איך קרה שהשיחה הגיעה לעסוק בסכסוכי דיירים ב"הדור הבא" או ב"האח הגדול" (כן, שר הביטחון, כך קוראים לתוכנית הזו) - בקטע שלפניכם, וכמובן שלא נגענו.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אהוד ברק ויונית לוי. ההתכתשות בשיאה
  צילום: באדיבות חדשות 2
  לאתר ההטבות
  מומלצים