שתף קטע נבחר

צילום: אלי אלגרט

פרשת מרגול: גם העבריין שלום דומרני נעצר

המשטרה עצרה את ראש ארגון הפשע וחקרה אותו על הקשר בינו לבין מרגלית צנעני, אבל עד כה אין ראיות שהיא שלחה אותו לסחוט אנשים. בשבוע שעבר אמר עורך דינה של צנעני כי אם נפגשה עם דומרני, היא עשתה זאת על רקע מקצועי בלבד

אנשיו של מולנר לא לבד: המשטרה עצרה הערב (יום ד') את העבריין שלום דומרני, כדי לשמוע ממנו על הקשרים שהיו בינו לבין הזמרת מרגלית צנעני. חקירתו צפויה להימשך כמה שעות.

 

העדכונים האחרונים בפרשת מרגול:

 

מאז שנעצרה בשבוע שעבר, התברר כי צנעני עמדה בקשר לא רק עם "חייליו" של העבריין עמיר מולנר, אלא גם עם גורמים פליליים אחרים. החוקרים אף תיעדו פגישה שקיימה עם דומרני. עורך דינה של מרגול טען אז כי אם היו לה פגישות עם גורמים כאלה, הן היו על רקע מקצועי בלבד, וכי צנעני מופיעה בכל מקום שאליו היא מוזמנת.

 

עוד בערוץ החדשות:

 

בידי המשטרה אין כרגע ראיות המצביעות על כך שצנעני ביקשה מדומרני לסחוט אדם זה או אחר, אך הוחלט לעצור אותו. בלשים שהגיעו הערב לביתו בדרום הארץ לקחו אותו עמם לחקירה.

 

מרגלית צנעני בבית המשפט, השבוע (צילום: דרור עינב) (צילום: דרור עינב)
מרגלית צנעני בבית המשפט, השבוע(צילום: דרור עינב)

 

פרקליטו של דומרני, עו"ד משה שרמן, הגיב למעצרו: "חבל שזאת שיטת העבודה של היחידה הכלכלית, שבפעם המי יודע כמה עוצרת את דומרני לחקירה. ברור שאין לו שום קשר לפרשה, אבל הם עושים הכל כדי לנפח".

 

הפגנת תמיכה במרגול בכניסה לנווה תרצה

צנעני נעצרה בשבוע שעבר בחשד שניסתה לסחוט באיומים את אמרגנה אסף אטדגי, כנראה בגין מאות אלפי שקלים שלטענתה הוא חייב לה - תמלוגים על הופעותיו של הזמר הצעיר עומר אדם שאותו מייצג אטדגי. מרגול הייתה שותפה

לייצוגו של אדם. מאז הוארך מעצרה פעמיים, פעם אחת בשישה ימים ובפעם השנייה בעוד שלושה.

 

במשטרה אמרו כי יש ראיות מוצקות נגד צנעני, וכי היחידה הכלכלית עובדת מסביב לשעון מתוך כוונה להגיש נגדה הצהרת תובע כבר מחר - צעד שמשמעותו שכתב אישום אכן יוגש נגדה. גם השופטים שהאריכו את מעצרה קבעו כי יש חשד סביר שהיא ביצעה את העבירות המיוחסות לה. לפי החשד, היא שלחה עבריינים מארגון הפשיעה של עמיר מולנר לסחוט את אטדגי, ועמדה בקשר עם גורמים עבריינים נוספים, בהם שלום דומרני.

 

בנה של צנעני שנעצר גם הוא ושוחרר (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
בנה של צנעני שנעצר גם הוא ושוחרר(צילום: מוטי קמחי)

 

הערב הפגינו כ-20 פעילות מארגון "אחותי" מול כלא נווה תרצה, לאות תמיכה בצנעני. מנכ"לית הארגון, שולה קשת, אמרה כי הפעילות הגיעו למקום "כדי לחזק את רוחה של צנעני ולזעוק שהיא לא הראשונה ולא האחרונה שנעשה לה עוול בגלל

היותה אישה מזרחית. אם היא הייתה חלק מההגמוניה הלבנה, זה לא היה קורה". ההפגנה אורגנה במחאה על היחס שמקבלת לטענת המפגינים והמפגינות מרגול מהמשטרה ומהתקשורת.

 

כרמן אלמקייס, שארגנה את ההפגנה, אמרה כי ‫"מערכת המשפט והמשטרה פועלות בניגוד לכללי ההיגיון והצדק, בצורה משפילה. התקשורת חוגגת על דמה וגזרה את דינה עוד לפני שהוגש כתב אישום. אם היא לא הייתה מזרחית, לא הייתה כל השמחה לאיד".

 

בהכנת הידיעה השתתף בועז פיילר
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מרגלית צנעני בהארכת מעצרה בבית המשפט
צילום: דרור עינב
מומלצים