שתף קטע נבחר

המצלמות תיעדו: תקפו מינית בת למשפחת פשע

במשטרה אומרים כי בידיהם סרטון ממצלמות האבטחה בבית שבו תקפו, על פי החשד, שני צעירים מהוד השרון בת של בכיר בעולם התחתון. "אם הסרט יגיע לידי משפחת הפשע, זאת תהיה הוכחה חותכת כי השניים תקפו אותה מינית"

הסתבכו עם הבחורה הלא נכונה, במקום הלא נכון: שני החשודים באונס צעירה, בתו של בכיר בעולם התחתון, לא רק שהסתבכו עם הבחורה הלא נכונה, אלא שכעת מצויה בידי המשטרה "הוכחת חותכת". במהלך החקירה תפסו השוטרים את צילומי מצלמות האבטחה בבית שתיעדו את המעשים שבוצעו בצעירה. שני החשודים הכחישו בחקירתם את המיוחס להם.

 

עוד כתבות בנושא: 

חשד: שני צעירים אנסו בת של בכיר בארגון פשע

חשודים באונס בת ממשפחת פשע: "יפגעו בהם"

 

עוד בערוץ החדשות:

מרגול תשוחרר למעצר בית

עשור אחרי שזכה: פנסיונר גרף 40 מיליון בלוטו

 

שני הצעירים, בני 24 ו-25 מהוד השרון, נעצרו בתחילת החודש בחשד שאנסו וביצעו מעשים מגונים בצעירה בבית של אחד מהם. אחד מהם הוא ידיד שלה וידע כי מדובר בבת למשפחת פשע מוכרת.

 

כשהצעירים הגיעו לבית ושתו לשוכרה, הם כנראה שכחו שבחצר הבית מותקנות מצלמות אבטחה שמתעדות את ראשית התקיפה המינית, בעיקר את ביצוע המעשים המגונים סמוך לבריכה. עם זאת, המצלמות לא תיעדו את האונס שהיה לאחר מכן, לפי החשד, בתוך הבית.

 

החשוד באונס: "את אשתי לעתיד, מותר לי"

במשטרת כפר סבא, החוקרת את התלונה, חושדים כי במהלך הבילוי המשותף ניסה אחד הצעירים לנשק את הצעירה, שהייתה במקום עם שתי חברותיה, אך זו הסבירה לו שהיא לא מעוניינת. כאשר חברותיה עזבו את המקום, ביקשה גם היא לעזוב עמן, אך אחד החשודים אמר לה שאין לו מקום ברכב, והוא ייקח אותה לביתה לאחר מכן.

 

בזמן שנשארה בבית לבד עם הידיד שלה, ניסה החשוד לגעת בה במקומות אינטימיים. למרות שהתנגדה, הוא המשיך לנסות: "תירגעי, את אשתי לעתיד, מותר לי". בהמשך הבילוי המתועד, הציע החשוד לצעירה משקאות אלכוהוליים, והיא הסכימה לשתות אותם. עם שובו של הצעיר השני, הוא מילא בריכת פלסטיק והציע לה ולחשוד השני להיכנס למים תוך שהחשוד השני ממשיך למזוג לה אלכוהול עד שהיא הגיעה לערפול חושים.

 

בשלב מסוים, הידיד של הצעירה הפשיט אותה, למעט בגדיה התחתונים, הכניס אותה לבריכה והחל לבצע בה מעשים מגונים. הצעירה פרצה בבכי וצעקה, אך השניים העבירו אותה לתוך הבית, שם אחד מהם אנס אותה, לפי החשד, והשני ביצע בה מעשים מגונים.

 

לפני כשבועיים הוגש נגד שני החשודים כתב אישום לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה שבו מיוחסת לידיד עבירה של אונס ולחברו ביצוע מעשים מגונים ובקשה למעצרם עד תום ההליכים. נגד השניים יש ראיות לכאורה,

ובהן עדות הצעירה וצילומי מצלמות האבטחה.

 

"מדובר במעשים חמורים והסרט במצלמות האבטחה מתעד את חלקם", אמר גורם במשטרה, "סרט כזה חשוב לא רק לנו במשטרה כראיה, הוא חשוב גם למשפחת הפשע כראיה עבורה שהשניים אכן תקפו את בת משפחתם, והם יעשו מאמצים כדי להשיג אותו". לדבריו, "אם הסרט יגיע לידי משפחת הפשע, זאת תהיה הוכחה חותכת כי השניים תקפו אותה מינית".

 

שני הצעירים כלואים בבית סוהר תחת השגחה קפדנית ובהפרדה על מנת למנוע מבני משפחתה של הצעירה, שחלקם אף הם כלואים בבתי הסוהר, לפגוע בהם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המעשים תועדו סמוך לבריכה (אילוסטרציה)
צילום: Index open
מומלצים