שתף קטע נבחר

שחקני הפוטבול רדפו אחרי המחסל: "ירה לעברנו"

ספורטאים חובבים הביאו למעצר המתנקש, שרצח שני גברים בכניסה לאולם אירועים בצפון ת"א: "לא חשבנו על פחד, רצינו לתפוס אותו". החתונה נמשכה אחר הרצח, אורחים נלקחו לעדות

כדורסלן ושחקני פוטבול - בשירות המשטרה: המתנקש שרצח אמש (יום ה') ביריות שני גברים כבני 40 שהגיעו לחתונה באולם אירועים בצפון תל-אביב לא חשב שדווקא ספורטאים חובבים יביאו ללכידתו. רגע אחרי הירי החל לרדוף אחריו שחקן כדורסל, אליו הצטרפו כמה שחקני פוטבול מקבוצת תל-אביב סייברס שהתאמנו בספורטק. הם הובילו אותו לדרך ללא מוצא - ובכך אפשרו למשטרה לעצור אותו על חם, בזירה עצמה. במהלך המרדף, התחמקו מיריות של החשוד לעברם.

 

חיסולים בעולם התחתון - כותרות נוספות ב-ynet:

 

"בהתחלה חשבנו שזה זיקוקים, אבל כשראינו את המרדף הצטרפנו", אמרו שחקני הפוטבול. צוות החוקרים, בראשותו של סגן-ניצב דודי בר, מעריך כי הרצח בוצע בעקבות סכסוך בין השניים לעבריינים אחרים.

 

על פי פרטי החקירה עולה כי ככל הנראה הנרצחים נפלו למארב מתוכנן של המתנקש. במשטרה גם לא מוציאים מכלל אפשרות כי הכירו את המתנקש והוא עשה להם את מה שמכונה בז'רגון העברייני "כיפה אדומה" - דאג לכך שיתקדמו לעברו, ואז ירה בהם.

 

שני הנרצחים הוזמנו לאירוע של קרוב משפחה של אחד מהם, באולם האירועים "גדות". הם נרצחו כ-100 מטר מהכניסה לאולם שבו נערכה חתונה, לעיני האורחים ההמומים. למרות זאת, האירוע נמשך כסדרו גם לאחר הרצח, כשמדי פעם שוטרים שולפים את אחד האורחים לצורך מתן עדות.

 

עוד בערוץ החדשות:

 

על הדרמה שהתרחשה שניות לאחר הירי סיפר הכדורסלן, ששמו נאסר לפרסום: "שמעתי את היריות והתחלתי לרדוף אחריו. מזלו שהוא לא נפל לי לידיים". במהלך המרדף חצה המתנקש מדשאה, בה שיחקו באותה שעה שחקני קבוצת הפוטבול של סייבר תל-אביב.

 

אור, אחד מהם, תיאר את הרגעים שלאחר החיסול: "שמענו רעש של יריות אבל חשבנו שזה זיקוקים, אז לא ייחסנו לזה חשיבות. אבל אז ראינו את הכדורסלנים רצים אחריו ושמענו קריאות 'רוצח, רוצח'. כמה שחקנים אצלנו עזבנו הכל והתחלנו לרוץ גם אנחנו. בשלב מסוים, כשהוא הבין שמתחילים לסגור אחריו, הוא הסתובב והחל לירות לעברנו, למרבה המזל הוא פספס".

 

"אף אחד לא חושב על פחד בזמן המרדף. רצינו לתפוס אותו", הוסיף שחקן פוטבול אחר. שחקן נוסף נשמע אחרת: "זה היה מפחיד. ראינו בן אדם בורח עם אקדח, לא ידענו שהוא הרג שני אנשים לפני זה. כמה מהשחקנים בקבוצה הצטרפו למרדף, חלק פשוט היו בשוק ונשארו מאחור".

 

בסופו של דבר, אחרי מרדף של 300 מטרים, הגיע המתנקש לדרך ללא מוצא, כשבמקביל ניידת משטרה ממרחב ירקון הספיקה אף היא להגיע למקום. החשוד, שהבין שאין לו לאן להימלט והשליך את האקדח לפני כן, עמד במקום ונעצר על ידי השוטרים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אחד משחקני הפוטבול. התחמקו מירי
צילום: אלי אלגרט
זירת הרצח
צילום: אלי אלגרט
מומלצים