שתף קטע נבחר

שלושת הנרצחים בוואדי ערה עמדו להתחתן בקרוב

עומר ותד מהכפר ג'ת היה אמור להתחתן בעוד שבועיים. בן דודו מחמד היה אמור להינשא בסוף השנה והאני חנדקלו באפריל 2012. הלילה שלושתם נורו למוות בזלפה, כשנסעו לקחת כסף. המשטרה: "הם לא מוכרים לנו"

שלושת בני הדודים מהכפר ג'ת, שנורו הלילה (שבת) למוות בכפר זלפה שליד אום אל-פאחם אינם מוכרים למשטרה. קרובי משפחה של השלושה עומר ותד (23), מחמד ותד (23) והאני חנדקלו (24) - אמרו כי אין להם קשר עם גורמים עבריינים.

 

הלילה, סמוך לשעה 1:00, נפתחה אש לעבר המכונית בה נסעו השלושה. נהג הרכב סטה מהכביש ופגע חזיתית בעמוד חשמל. מותם של השלושה נקבע במקום. במשטרה אמרו כי השלושה אינם מוכרים ואין להם עבר פלילי. "אנחנו בודקים אם אחד מהם היה מסוכסך עם אחרים. מדובר באירוע חמור", אמרו במשטרה.

 

הרכב בו נסעו השלושה (צילום: ג'ורג' גינסברג) (צילום: ג'ורג' גינסברג)
הרכב בו נסעו השלושה(צילום: ג'ורג' גינסברג)

 

אביו של עומר אמר ל-ynet: "בני נרצח בדם קר. הוא לא היה בקשר עם עבריינים. הוא אדם ישר. הוא עבד כמכונאי רכב ובעוד שבועיים הוא היה אמור להתחתן. אתמול סידרו את ביתו החדש והוא היה שמח. לצערי, במקום חתונה הקמנו סוכת אבלים".

 

האב סיפר כי בנו שנרצח אמר לו כי הוא נוסע עם בני משפחתו לכפר זלפה, כדי להביא כסף. "ביקשתי ממנו שלא ייצא", שיחזר האב בכאב. "אחרי שעתיים שמענו על הירי. נסענו לזירה, שם ראיתי אותו שוב על הכביש". האב הוסיף: "בערב צחקנו ביחד. לקראת מסיבת החתונה ביקרו אצלנו חברים וקרובי משפחה, אבל היום הם הגיעו כדי להשתתף בצערנו".

 

גם מוחמד ותד היה אמור להתחתן בסוף חודש דצמבר. אחד מקרובי משפחתו אמר: "הוא עבד כקבלן של רעפים. הוא היה אמור להתחתן בסוף השנה.

 אתמול נפגשתי איתו והוא היה מאוד שמח. אנחנו לא מאמינים שדבר כזה קרה, כיוון שלשלושה אין אויבים".

 

קרובי משפחת הנרצח האני חנדקלו אמרו כי הוא היה איש ישר: "הוא עבד כמתקין תריסים. תמיד הוא עזר לבני משפחתו. הוא נרצח בטעות. הוא היה איש מכובד וצנוע וכולם הכירו אותו כאדם כזה. אבל לצערנו האלימות לא מפרידה בין האנשים הטובים והרעים". גם חנדקלו היה אמור להתחתן ולהינשא באפריל 2012 לבחירת לבו. "אנחנו מאוד עצובים שהוא לא איתנו", אמרו הקרובים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זירת הרצח בכפר זלפה
צילום: ג'ורג' גינסברג
מומלצים