שתף קטע נבחר

העולם שייך ליזמים הצעירים

רק בני 15 ועומדים מול נציגים מכל אירופה בשלב הגמר של התחרות הבינלאומית בין יזמים צעירים, ומייצגים אותנו באופן רהוט וקולח. מקום ראשון לא היה שם (כי התקשורת עויינת), אבל נחת מרובה היתה ועוד איך

אחרי שצלחו את התחרות הארצית בעיר הקודש, יצאו חברי קבוצת אננס יזמות לתחרות הבינלאומית מטעם ארגון יזמים צעירים שנערכה בתחילת החודש באוסלו שבנורבגיה. המטרה: לכבוש את אירופה עם הבָּיוֹטיגאם, מסטיק פרו-ביוטי אותו פיתחו במהלך השנה החולפת. האמצעי: דוכן מכירה, פרזנטציה לשופטים אירופאיים בעלי מינימום אהדה לישראל והרבה מוטיבציה ומצב רוח טוב.

 

האמת היא שרומהי בלום, אביב גור, יונתן שרוני ויונתן אביגדור הצליחו לרגש ולהפתיע אפילו ציניקן כמוני. רק בני 15, וכבר עומדים מול כל אירופה ומצקצקים באנגלית רהוטה אודות החשיבות של המוצר שלהם. בשלב הזה ולמול מחזיקי מפתחות שהציגה הקבוצה מטורקיה ועט שמאחסן בושם אותו פיתחו בני נוער מאנגליה, נראה היה שנצחון הקבוצה הישראלית הוא לא רחוק מהמציאות. "השופטים חזרו לבדוק את הדוכן שלנו פעם נוספת", הם מספרים בהתרגשות, וקשה שלא להצטרף לשמחה.

 

 

אבל באירופה כמו באירופה, וכמו שחווינו זאת על בשרנו בתחרויות א-לה האירוויזיון,זה לא תמיד מספיק להיות טובים. לא ניתן היה להתעלם מריח האחווה הסקנדינבית שריחף באוויר במשך כל ימי התחרות, למרות שבינינו החבר'ה שלנו נתנו בראש בכבוד גדול מאוד.

 

מציגים את הפיתוח היצירתי בתחרות (צילום: אסי כהן) (צילום: אסי כהן)
מציגים את הפיתוח היצירתי בתחרות(צילום: אסי כהן)

 

רגע לפני ההכרזה ניגש אליי יהודה ברגר, ראש מערך הפרסום של בנק לאומי שליווה את הקבוצה לאוסלו ומרגיע: "זה לא משנה באיזה מקום זוכים, מה שחשוב הוא ההשתתפות. זה הישג כל כך מכובד, שקבוצה של ילדים בני 15 מפתחים כזה מוצר ומציגים אותו מול כל אירופה". ומה שנכון נכון.

 

בשבילנו אתם במקום הראשון. רומי מקדמת את המוצר במתחם התחרות (צילום: אסי כהן) (צילום: אסי כהן)
בשבילנו אתם במקום הראשון. רומי מקדמת את המוצר במתחם התחרות(צילום: אסי כהן)

 

כדי לדעת מי הקבוצה שניצחה ומה עלה בגורל החבר'ה שלנו תצטרכו לראות את הסרטון, אבל בכל מקרה אפשר לברך על ארגון יזמים צעירים, שפועל ב-102 מדינות ברחבי העולם ובארץ מאומץ על ידי לאומי. אולי יום אחד, זה מה שיפתח את הכלכלה שלנו. ונתראה בשנה הבאה ברומניה.

עוד כתבות באתר לאשה

  • כך הכל התחיל: השלב הראשון בתחרות היזמים הצעירים

 

 


 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כבר שמעת על מסטיק עם חיידקים פרו-ביוטים?
צילום: אסי כהן
מגישים פרזנטציה רהוטה
צילום: אסי כהן
מקדמים את המוצר החדש
צילום: אסי כהן
לאשה בפייסבוק
מומלצים