שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מסתמן: ספורטס אילוסטרייטד בלי ישראליות

  אחרי שבר רפאלי נפרדה מהמגזין, נראה שהשנה גם אסתי גינזבורג לא תזכה לעטר את מוסכי העולם. הסיבה: סירוב המערכת להתחייב על תמונת שער. התוצאה: אחרי ארבע שנים, אין לנו נציגות

  אחרי ארבע שנים רצופות שבהן שתיים מהדוגמניות המובילות של ישראל, בר רפאלי ואסתי גינזבורג, הצטלמו למגזין בגדי הים היוקרתי בעולם "ספורטס אילוסטרייטד", נראה שהשנה לא תהיה נציגות ישראלית בגיליון.

   

  אל בר רפאלי, שנפרדה מהמגזין כבר בגיליון שיצא בשנה הקודמת, מצטרפת ככל הנראה גם אסתי גינזבורג. ל-ynet נודע כי דוגמנית העל הישראלית הציבה תנאי לפיו אם לא תככב על השער הנכסף, היא תוותר על הצילומים למגזין. "אסתי כבר לא עוד אחת מהדוגמניות שנמצאות במגזין, ולכן חשוב לה להיות על השער", אומרים מקורבים לדוגמנית, "אם היא לא תקבל את השער, היא לא תצטלם למגזין". בקשתה של גינזבורג ככל הנראה לא תתממש, זאת לאור מדיניות המגזין שקובעת את גורלו של השער הנכסף רק לאחר הצילומים ולא לפניהם.

   

   

  מציבה תנאים. אסתי גינזבורג ()
  מציבה תנאים. אסתי גינזבורג

   

  ב-1990 היתה זו הדוגמנית מיכאלה ברקו שהיתה הישראלית הראשונה במגזין בגדי הים היוקרתי. 17 שנה מאוחר יותר, בר רפאלי שיחזרה את ההצלחה של ברקו ועשתה זאת ארבע פעמים, וב-2009 עשתה היסטוריה כשכיככבה על שער המגזין. גינזבורג לעומתה, הצטלמה פעמיים בשנתיים האחרונות.

   

  כעת נראה כי אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון או ישראלית שתגיח משום מקום, השנה נסתפק בצפייה בדוגמניות תוצרות חוץ בלבד במגזין.

   

  מנהלה של גינזבורג, שי אביטל, אישר את הפרטים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  נסתפק בתמונות ארכיון. אסתי גינזבורג
  צילום: קרן נתנזון
  לאתר ההטבות
  מומלצים