שתף קטע נבחר

איור: דב אברמסון

תחרות סוכות: היכון, החל - בנה

הן קטנות, חכמות ויצירתיות. תחרות "סוכות מדברות" של ynet ובית אבי חי יוצאת לדרך - ואתם מוזמנים להשתתף. בוני הסוכות המנצחות יזכו בפרסים כספיים בסך אלפי שקלים

תחרות הסוכות של בית אבי חי בשיתוף ynet יוצאת לדרך - זו השנה הרביעית. גם אתם מוזמנים להשתתף בתחרות, ולבנות דגם של סוכה מעשה ידיכם. ומי יודע, אולי תזכו באחד הפרסים השווים, המסתכמים באלפי שקלים.

 

סוכות קטנות-גדולות:

 

"סוכות מדברות" - תחרות עיצוב דגמי סוכות מוקטנות - מציעה שני מסלולים: המסלול הקהילתי, שבו יתחרו דגמים של קבוצות המייצגות ארגונים ומוסדות, והמסלול הפתוח, שבו יתחרו דגמים של יוצרים ואמנים מקצועיים וחובבים.

 

כאן אתם נכנסים לסוכה:

ניתן להגיש דגמים בגודל של עד 40 ס"מ גובה, 40 ס"מ אורך ו-40 ס"מ עומק (סוכות החורגות מהמידות הנ"ל לא יוכלו להשתתף בתחרות). את הסוכות הקטנות ניתן לבנות מכל חומר - ולאו דווקא מחומרים מהם בונים סוכות אמיתיות.

 

בבית אבי חי מציעים סדנאות הכנה לקבוצות וליחידים, ומייעצים לצאת מהקופסה ולהביע כל רעיון חברתי, יצירתי ואמנותי שיש לו אמירה מעניינת וייחודית. בשנים האחרונות נבנו סוכות בהשראת קבוצות ספורט אהובות, תוכניות טלוויזיה, והרבה סוכות עסקו בסוגיות אקטואליות דוגמת גלעד שליט, מאבקים חברתיים, הקונפליקט הישראלי-פלסטיני ועוד. לצד אלה, ניתן כמובן להתבסס על אלמנטים מסורתיים דוגמת העראיות, הנדודים, הכנסת האורחים והשיבה לטבע.

 

במסלול הקהילתי יזכו יוצרי הסוכה שתיבחר במקום ראשון ב- 6,000 שקלים, והמקום השני ב-4,000 שקלים. במסלול הפתוח יקבל הזוכה במקום ראשון 3,000 שקלים, והמקום השני - 2,000 שקלים. גולשי ynet יוזמנו לבחור את הדגם החביב עליהם, והזוכה כ"חביב הגולשים" יקבל סך של 1,000

ש"ח (בנוסף לפרס שיוענק לזוכים על-ידי השופטים, אם היה).

 

הדגמים הנבחרים יוצגו בתערוכה בגלריית בית אבי חי במהלך חול המועד סוכות. אם גם אתם רוצים לבנות סוכה מוארת וירוקה (או צהובה, או סגולה), אתם מוזמנים להיכנס לאתר בית אבי חי, ולמצוא את תקנון התחרות, טפסי ההגשה ושאר פרטים.

 

ניתן להגיש את דגמי הסוכות עד ה-3/10 בבית אבי חי (רחוב קינג ג'ורג' 44, ירושלים). יש להגיש עם הדגם את טופסי ההגשה, וקטע קצר המתאר את הקונספט של הדגם ואת הרעיון העומד מאחוריו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סוכה בקטנה
צילום: אוסקר אבוש
מומלצים