שתף קטע נבחר

US Open: הגשמים עצרו את התחרות

גשמים עזים מעל ניו יורק הובילו לביטול זמני ודחייה של משחקי רבע הגמר. המארגנים: "המשחקים יחודשו מחר, במידה שמזג האוויר יאפשר זאת"

זה כבר הפך למסורת. אליפות ארצות הברית הפתוחה, טורניר הגראנד סלאם האחרון של העונה, התרגל בשנים האחרונות בשלבים המאוחרים שלו לביטולים תכופים של ימי התחרויות בעקבות הגשמים, שגרמו להזזת הגמרים ליום לאחר מועד הסיום המקורי של הטורניר.

 

 

גם היום (ג'), יומה התשיעי של האליפות, הודיעו המארגנים על ביטול יום המשחקים. "התחזית האחרונה מצביעה על החרפת התנאים ללא הפסקות אל תוך הלילה. לאור תחזית זו, אנחנו מודיעים על ביטול המשחקים שיחודשו מחר במידה שמזג האוויר יאפשר זאת". נאמר מפי איגוד הטניס האמריקני.

 

היה גשם? אוהדים מאוכזבים בפלאשינג מדו (צילום: AFP) (צילום: AFP)
היה גשם? אוהדים מאוכזבים בפלאשינג מדו(צילום: AFP)

 

מי שציפה לראות את המדורג שני בעולם, רפאל נדאל, עולה למגרש יאלץ להמתין יום נוסף. הספרדי שאמור היה לפגוש את הלוקסמבורגי ז'יל מולר באחד מתוך ארבעת המשחקים האחרונים בשלב שמינית הגמר.

 

משחקים נוספים שבוטלו אצל הגברים: דויד פרר הספרדי (5) יפגוש לאחר יום המנוחה הכפויה את אנדי רודיק (21) המקומי. אנדי מארי הבריטי (4) במפגש נגד דונאלד יאנג מארצות הברית וג'ון איזנר (28) נגד ז'יל סימון (12) הצרפתי.

 

אצל הנשים בוטלו שני משחקי רבעי הגמר בין פאנליסטיות העבר, ורה זבונרבה הרוסיה המדורגת שניה בעולם לבין סאם סטוסור (9) האוסטרלית והמשחק האחרון היה אמור להפגיש בין פלאביה פנטה האיטלקיה (26) לאנג'ליק קרבר הגרמניה המפתיעה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים