שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מלכת סאדו בשבילך

  מדוע מלכות סאדו כועסות כשמשווים אותן לנערות ליווי, ומי הם הלקוחות הטיפוסיים שפוקדים את החדרים האדומים עם הציוד היוקרתי ומכשירי העינויים? התשובות הולכות להפתיע אתכם

  באוניברסיטה למדתי שעם קיומו של ביקוש, יופיע גם ההיצע. זה בדיוק ההסבר שעלה בראשי כשגיליתי אי-שם בגילאי העשרה את עולם השליטה (BDSM בלעז), ולצידו גם עולם של שולטות מקצועיות, או כפי שמכנים אותם באירוניה מסוימת בקהילה: 'מלכות בתשלום'.

   

  עולם השליטה בערוץ יחסים:

   

  השליטה המקצועית קיימת משחר ההיסטוריה וצמחה לה לצד המקצוע העתיק בעולם, הזנות, לו משווים חסרי ידע גם את השליטה המקצועית. אם אתם רוצים להעליב שולטת מקצועית, תקראו לה זונה, אך אם תעזו לעשות זאת, תעשו בשכל אם תתפסו מרחק. זהו העלבון הנורא ביותר עבור מי שמספק שרות שבתור אחת שסיפקה אותו, אני יכולה להשוות אותו אולי רק לטיפול פסיכולוגי אינטנסיבי במיוחד.

   

   

  איך נראה סטודיו וכמה עולה סשן?

  רב השולטות המקצועיות בישראל עובדות בסטודיו. מדובר בדרך כלל בדירה עם מספר חדרים כשרובם עוברים התאמה לשמש כחדרים ל'סשנים' – הכוונה היא לאותם מפגשים בעלי אופי סאדו מאזוכיסטי.

   

  החדרים מאופיינים באקוסטיקה בעלת בידוד קול, יש להם וילונות כבדים, התאורה בדרך כלל אדומה, והציוד הסטנדרטי כולל צלבי קשירה ומנופי הרמה. כל אלו הם תענוגות יקרים ורק שולטות מעטות יכולות להרשות לעצמן להשקיע בדירה כזו באופן עצמאי. עוד טרם הסכמתי להצטרף לסשן הראשון עם הלקוח הראשון, היו דברים שידעתי והיו דברים שגיליתי והפתיעו אותי.

   

  קשה להחזיק סטודיו בכוחות עצמך עקב יוקר הציוד (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  קשה להחזיק סטודיו בכוחות עצמך עקב יוקר הציוד(צילום: shutterstock)
   

   

  ידעתי שלא מדובר בעולם זוהר. הסכום המשולם על ידי הכנוע הוא כ-500 שקלים ל'סשן' בן שעה, מהם כ-150 או 200 מועברים לסטודיו לצורך תחזוקה ותשלומי שכר דירה, סכום נוסף מועבר כמעין "דמי שמירה" לשולטת נוספת שנמצאת בסטודיו ואמורה לדאוג לשלומה של השולטת בפעילות.

   

  ידעתי היטב שמגע מיני הוא אסור בתכלית האיסור. עירום אינו מתבקש ויש להימנע ממנו. באופן כללי, כל מגע בין הכנוע לשולטת הוא בשליטתה ולפי רצונה בלבד. מעטים מאוד "עשו בעיות" כי היה ברור להם שאישה שעבודתה היא לשלוט בגברים היא לא מישהי שכדאי להתעסק איתה בצורה שלילית.

   

  הסכמתי להשתתף כשולטת שנייה בסשן בסטודיו של חברה רק אחרי שחשבתי עם עצמי ארוכות אם אכן זה מה שמתאים לי לעשות כעת. לחברי לחיים לא הייתה התנגדות. כמובן שהוא הכיר את עולם השליטה והיה לו ברור שמגע מיני בין שולטת וכנוע הוא הגיוני בערך כמו מגע מיני בין פסיכולוגית ומטופל, לפחות בעיניי המקצועניות האמיתיות בתחום.

   

  ידעתי שקיימות גם מה שנקרא "זונות עם שוט", אותן נשים שעיסוקן במקצוע העתיק בעולם הוביל אותן להסכים ולהחזיק בידן שוט ואלו מהן שצלחו בהבנת עולם השליטה, הבינו שהן יכולות להרוויח יותר ולסבול פחות. גיליתי שחלקן נותרו זונות גם עם שוט בידן, ושחלקן אימצו את השליטה כחלק מחייהן והרוויחו מכך יותר מרק כסף מזומן.

   

  אגב, אם הלקוח אינו מוצא חן בעיניי השולטת, הוא יישלח כשם שבא, גם אם מדובר בלקוח שרק לאחר חצי שעה של סשן הפסיק להתאים לשולטת. בדרך כלל, הוא יקבל את כספו חזרה בצירוף התנצלות.

   

  גם חרדים בקטע

  גיליתי שבאופן מפתיע כ-40 אחוזים מלקוחות השולטות המקצועיות הם חרדים. היעדר המגע המיני, הפך את האינטראקציה עמם למעניינת במיוחד. מצאתי עצמי מתענגת על שיחות בנושאי דת ואמונה עם כנועים תלויים באוויר, כשכיפתם על הכסא ליד, ואני מצליפה בהם בכל עת שתשובתם אינה מוצאת חן בעיני. גיליתי, מששבו, שגם הם נהנו יותר מההצלפות וההשפלות עבורן שילמו.

   

  גיליתי גם שבמקרים רבים, השליטה היא סוג של תראפיה, של ריפוי עבור הכנועים שפגשתי. ב'סשן' אחד שערכתי, הגיע אלי בחור שהוריד ממכנסיו את כרטיס העובד בחברת היי-טק גדולה ומוכרת, וביקש בביישנות 'סשן אינפנטליזם' (ביקש שאתייחס אליו כאל תינוק). בעוד זה שכב במשך שעה עם ראשו בין שדיי ובכה, שרתי לו שירי ערש. היה זה אחד ה'סשנים' הכי קשים נפשית שערכתי, במיוחד כי בסופו הבחור הודה לי בביישנות ונעלם כלעומת שבא מאחורי דלתות הסטודיו במרכז תל-אביב.

   

  חוץ מזה, גיליתי שהשליטה אינה עולם זוהר כמו שהוא נשמע. לא הכול כס מלוכה ומשרתים. בסופו של 'סשן', יש לנקות את החדר, לשטוף את הרצפה, לחטא את הציוד ולנוח מעט עד ה'סשן' הבא. 'סשן' בן שעה הוא דבר מתיש גופנית ונפשית. הגשמת פנטזיה של אדם, היחשפות לסוד ולחלום הכי כמוס שלו, היא אחריות גדולה שאין לזלזל בה. גם שלמות גופו ונפשו של האדם הנותן עצמו בידייך, הוא אחריות אדירה. לכל אלו יש מחיר.

   

  הלקוחות מגוונים. מאנשי היי טק ועד חרדים (צילום: shutetrstock) (צילום: shutetrstock)
  הלקוחות מגוונים. מאנשי היי טק ועד חרדים(צילום: shutetrstock)

   

  מלכות סאדו משלמות מחיר בריאותי

  המחיר לו לא ציפיתי, היה דווקא המחיר הבריאותי. העבודה הגופנית הרבה בקשירות, הצלפות וכדומה, גרמה לפרק כף היד שלי להיכנע ולהפסיק לתפקד. הכאבים העזים בעת תנועה הכריחו אותי לבטל יותר ויותר 'סשנים' בשביל לשמור על פרק כף היד שלי, שמצבו הלך והחמיר.

   

   

  לבסוף אפילו נאלצתי לפרוש ולעבור לתחום שונה לחלוטין. השליטה חזרה להיות תחביב בלבד, ואיני מתחרטת ולו לרגע על החלטתי לנסות את כוחי בתחום כה דורשני, קשה ומפוקפק בשם שייצא לו, למרבה הצער.

   

  בעוד שבאירופה שולטות מקצועיות חיות כמלכות אמיתיות, בישראל מדובר בדרך כלל בנשים ששוברות סטיגמות ובוחרות להגשים פנטזיות של בני אדם, גם אם זה אומר לפעמים, שחלק יבחרו לקרוא להן זונות.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מגשימה פנטזיות מיניות כמוסות. מלכה
  צילום: shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים