שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  חיים שכאלה: "החיים זה לא הכל" מסתיימת

  רגע לפני סוף העונה האחרונה של "החיים זה לא הכל", היוצר דניאל לפין נרגש: "זה היה הדבר הכי קרוב לתיאטרון שהיה בטלוויזיה". וגם: חמשת הקטעים הגדולים כפי שהוא בחר

  תשע עונות הם היו בסלון של צופי ערוץ 2, ועכשיו הגיע הזמן להיפרד. "החיים זה לא הכל" מסתיימת. רגע לפני שזה קורה, שוחחנו עם יוצר הסדרה, דניאל לפין, שגם בחר עבורנו את חמשת הקטעים הגדולים מכל העונות.

   

  סדר הקטעים 

  1. עונה 6 פרק 6 - הסכם הגירושים של מיקי. מיקי ואורלי מנסחים הסכם גירושים עתידי למקרה ויהיה בו צורך. מיקי כמובן נכנע לכל דרישותיה של אורלי וגדי נוימן, כבעל ניסיון בגירושין, מנסה לעזור.
  2. עונה 7 פרק 10 - בתיה מרביצה לקנובלר. קנובלר לא מעוניין לעזור לבתיה להחזיר את גדי ודפנה זה לזו, זה לא מוצא חן בעיני בתיה והיא מראה לו מה זה.
  3. עונה 7 פרק 12 - מאיר ובתיה מעשנים קנאביס. קטע בלתי נשכח. מאיר מעשן ג'וינט ובתיה שותה בטעות תה עם קנאביס. משם התקפת הצחוק והמאנצ'יז הם בלתי נמנעים.
  4. עונה 8 פרק 10 - החבר של דפנה גבר גבר. דני מרשק, כחבר החדש של דפנה, נפגש עם גדי. בין השניים מתגלה כימיה נפלאה שאפילו בשביל דפנה היא קצת יותר מדי.
  5. עונה 9 פרק 13 - מתחפשים לחרדים. נועה רוצה להתחתן עם בן למשפחה דתית. גדי ודפנה נרתמים למשימה ומתחפשים לחרדים על מנת להרשים את הורי החתן. 

   

  נגמר האתגר

  "התחושות הן של דמעה וצחוק בכפיפה אחת. אני לא חש עצבות מיוחדת. זהו נגמר, השלמנו תשע עונות", מספר דניאל לפין בשיחה עם ynet, כשבוע לפני שידור הפרק האחרון. "עד העונה הזו, כל עונה היתה לי תחושה שיש עוד מה לעשות עם זה. עכשיו, בעונה הזו, יש לי איזו תחושת מיצוי. כל הזמן היה אתגר, והוא נגמר עכשיו".

   

   

  "בפרק האחרון בעונה הקודמת, גדי זורק מטבע", משחזר לפין. "חשבתי לסיים את זה שם, לפני שיש תשובה. אבל אז הרגשתי שיש עוד מה לעשות וקפצנו חמש שנים קדימה. בעונה השלישית או הרביעית, חיימון גולדברג, מנהל התוכניות של 'טלעד', הציע להקפיץ את הסדרה כמה שנים קדימה, אבל הרגשתי שזה לא הזמן. השנה זה היה מהלך הגיוני".

   

  למה תתגעגע?

   

  "לא יודע, אני עוד לא במצב של געגוע. יש את התחלת העונה שבונים את הסט והצבע טרי ואתה הולך לקראת הלא נודע כאשר רק חצי עונה כתובה, בטח גם לתחושה של המשפחה המוזרה הזו".

   

  יש סיכוי שתהפכו לסרט שיאחד את כולם? סטייל "סקס והעיר"?

   

  "קולנוע לא נראה לי שיהיה. 'סקס והעיר' נוצרה בשפה קולנועית, 'החיים זה לא הכל' זה מוצר ישן שאני מאוד אוהב, זה הכי קרוב לתיאטרון שהיה בטלוויזיה. אבל איחוד טלוויזיוני אולי יכול להיות".

    

  מה הלאה מבחינתך כיוצר?  

   

  "תיאטרון, סדרה שכתבתי שאני לא עושה איתה כלום כי אין לי כוח, ובעיקר לנוח".

   

  הפרק האחרון של "החיים זה לא הכל" ישודר ב-20.9 ב-22:00. לפניו תשודר תוכנית מיוחדת של "אחד נגד 100" בהשתתפות שחקני הסדרה

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אבי קושניר וענת וקסמן, גדי ודפנה. תחושת מיצוי
  צילום: יוני המנחם
  דניאל לפין. הגיע הזמן לומר שלום
  לאתר ההטבות
  מומלצים