שתף קטע נבחר
חשמל זורם על עור פניך
החידושים האחרונים בתחום הקוסמטיקה מגייסים אותות חשמליים לטובת חידוש תאי העור והפחתת סימני הגיל. לא מדובר בחיבור עור הפנים לשקע החשמל חלילה, אלא בקרם שמעורר אותות ביו-חשמליים

טכנולוגיה נתפסת כמילה גברית. כמה מרענן למצוא שיתוף פעולה כה הדוק בין תחום הקוסמטיקה הנחשב טריטוריה נשית לתחום הטכנולוגיה הגברי לכאורה. הכירו את הטרנד הבא בתחום הטיפוח: חשמל.

 

עוד היום באתר לאשה:

ניצול הזרמים החשמליים הטבעיים בגוף האדם לטובת שיקום העור (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
ניצול הזרמים החשמליים הטבעיים בגוף האדם לטובת שיקום העור(צילום: shutterstock)

 

חשמל בשירות עור הפנים

בכנס הדרמטולוגי האירופאי שנערך במונקו בחודש מרץ האחרון הוצגו תגליות טכנולוגיות פורצות דרך בתחומי רפואת העור האסתטית. ביניהן תגליות שנוכל ליישם בבית כבר בחודשים הקרובים. ענקית התרופות ג'ונסון אנד ג'ונסון, ערכה מחקר קליני על יותר מ-1,000 נשים והציגה שימוש בזרמים חשמליים טבעיים בגוף האדם לריפוי, שיקום ושיפור מראה ותפקוד העור. הנוסחה החדשנית אינה דורשת חיבור לתקע חשמל, אלא מריחת קרם בלבד. התגלית נרכשה על ידי מותג הדרמו -קוסמטיקה הוותיק ROC אשר פיתח סדרת מוצרים לשימוש ביתי, מבוססת טכנולוגיית הביו-חשמל המציגה תוצאות אנטי אייג'ינג מרשימות.

 

ד"ר אבי פרידמן, דרמטולוג מוביל שייצג את ישראל בכנס מספר: "הטכנולוגיה שהוצגה ע"י ROC משתמשת בתכונה טבעית של גוף האדם. אנו מגבירים את אותות החשמל בעור, על מנת ליצור חידוש וגירוי של תאי העור ולהפחית סימני גיל. כך, אין צורך במרכיבים פעילים אגרסיביים, הגוף יודע לרפא ולשקם את עצמו באופן הטוב ביותר".

 

הטכנולוגיה המדוברת מעוגנת ב-10 פטנטים רשומים בארה"ב עד שנת 2023 וכבר הספיקה לגרוף את פרס המארי קלייר על חדשנות בקוסמטיקה לשנת 2010.

 

איך זה עובד?

הטכנולוגיה המחשמלת E-PULSE משתמשת במינרלים טבעיים: אבץ ונחושת הידועים במוליכות חשמלית גבוהה, על מנת להגביר את הזרמים החשמליים הנמוכים בעור. האבץ והנחושת מצויים בתוך נוסחת סיליקון קוסמטי אשר משמשת כמוליך חשמלי. מריחת המוליך נעימה וחלקה על העור. הפעלת הטכנולוגיה מתבצעת על ידי שלב שני של תוספת מים = לחות אשר מאפשרת למוליכים החשמליים לעבוד. משיחת קרם הלחות מתבצעת כמו כל מריחה יומיומית של קרם נעים, הנספג בעור במהירות וניחן בניחוח עדין.

 

אנרגיה מעודנת יוצרת אותות חשמליים נמוכים (צילום: IndexOpen) (צילום: IndexOpen)
אנרגיה מעודנת יוצרת אותות חשמליים נמוכים(צילום: IndexOpen)

 

אם נשמע לכם מהתיאור המחשמל הזה כי תרגישו בזרמים חשמליים או שערותיכם יסמרו, הרשו לי לתקן אתכם, SUBLIME ENERGY (סבליים אנרג'י-אנרגיה מעודנת), הסדרה החדשה של רוק, יוצרת אותות חשמליים נמוכים, אשר כלל אינם מורגשים בעור. מה שכן מורגש, היא תחושה נעימה וחלקה של עור רווי ומטופל. התוצאות בחידוש העור, בהרמת העפעפיים, בשיפור בעומק הקמטים ובמוצקות העור מהירות מאוד וכבר לאחר 3 שעות אפשר לראות הבדל שבטיפולים אחרים עשוי להימשך חודש ימים. מיותר לציין כי הטכנולוגיה החדשה ארוזה באריזות היי טק מודרניות ומתאימה בהחלט גם לבני המין הגברי. מוצרים מבוססי ביו חשמל משווקים בהצלחה רבה משנת 2010 בארה"ב ובאירופה ועתידים להגיע למדפי רשתות הפארם בישראל במאי הקרוב.

 

היי טק ומודרניות באריזות המתאימות גם לגברים (צילום: shutterstock ) (צילום: shutterstock )
היי טק ומודרניות באריזות המתאימות גם לגברים(צילום: shutterstock )

 

טכנולוגיה למתקדמים

בתחום הקוסמטיקה המקצועית נפוץ השימוש בטכנולוגיה מתקדמת למטרות שונות: הסרת שיער, מיצוק וחיטוב העור, חידוש וטיפול בקמטים. למעשה, המכון הקוסמטי המודרני אינו שלם ללא מכשירים טכנולוגיים המייצרים עבור הלקוח תוצאות ניכרות לעין הרבה יותר מאשר ידיה המסורתיות של הקוסמטיקאית.

 

מובן וברור שגם למגע האנושי יש ערך, אולם החיזוק שהוא מקבל מהכיוון הטכנולוגי חשוב ביותר. מבין החידושים שהוצגו לאחרונה בכנס של המרכז לטכנולוגיה אסתטית, כדאי לציין את הפיתוח החדש- מכשיר הGLOW אשר עובד בטכנולוגיית גלי רדיו הבטוחה לשימוש יותר מאשר לייזר. למכשיר מספר פונקציות: מיצוק, חידוש תאים בדומה לפילינג עמוק, הפחתת עומק קמטים והוא נותן מענה לכל בעיות ההזדקנות.

 

כאשר מגיעים לטיפול קוסמטי טכנולוגי אצל קוסמטיקאית מקצועית כדאי לשים לב למספר נתונים חשובים:

 

• יש לבדוק האם המכשיר במכון מאושר ע"י משרד הבריאות, מכון התקנים או גוף פיקוח בינלאומי כגון הFDA

• כדאי לוודא כי למכשיר יש מפסק אוטומטי במקרה של טעות אנוש, למשל כאשר הקוסמטיקאית מחממת את האזור המטופל יתר על המידה (העור שלנו לא בנוי לקבל חום ישיר של מעל ל42 מעלות)

• חשוב לברר עם מטופלים אחרים את משך ותוצאות הטיפול, האם הוא יעיל למטרה לשמה הגענו?

• חשוב לוודא כי את הטיפול מבצעים קוסמטיקאית מוסמכת, אחות או רופא עור.

• מומלץ לבדוק כי המכשיר מטפל בגוון העור שלכם ובסוג השיער שניחנתם בו (יש טכנולוגיות שאינן מזהות שיער לבן/ בהיר ועור כהה)

• כדאי לבצע את מרבית הטיפולים בעונת החורף כאשר הקרינה איננה בשיאה 

 
 
 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אותות חשמליים נגד קמטים וסימני גיל
צילום: shutterstock
לאשה בפייסבוק
מומלצים