שתף קטע נבחר

ברלוסקוני העליב את מרקל, אבל מה הוא אמר??

מה יהיה הסוף עם סילביו ברלוסקוני? האם נותרה עוד אשה בעולם שראש ממשלת איטליה בן ה-74 לא הביך או הטריד? הקורבן התורן (ולא בפעם הראשונה) היא קנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל, אחת המנהיגות החשובות ביותר בעולם, שבידה, בין היתר, המפתח למנוע את קריסתה של איטליה וכלכלות נוספות באירופה הרעועה.

 

מה בדיוק אמר ברלוסקוני למרקל אינו ברור ושמועות בעניין נפוצו בבלוגים ובאתרי חדשות שונים ומשונים באינטרנט. הצהובון הבריטי "דיילי מייל" כתב כי במהלך שיחה עם עיתונאי לפני כחודשיים, צוטט והוקלט ברלוסקוני אומר שלקנצלרית גרמניה יש "**** un****able fat". גולשי ynet מוזמנים לנסות להשלים בעצמם את החסר. עיתונאים באיטליה הסבירו כי מדובר באמירה "בלתי מתקבלת על הדעת" הקשורה למראה של הקנצלרית.

 

דבריו של ברלוסקוני נחשפו במסגרת חקירת התיק שבו חשוד ראש ממשלת איטליה בסחיטת מיליון דולר. דבריו של ברלוסקוני הוקלטו כאמור והפרשה פורסמה בעיתונות האיטלקית והגרמנית מבלי לצטט במדויק את דבריו. העיתון הגרמני "בילד" בחר לפרסם את הסיפור תחת הכותרת "האם ברלוסקוני העליב את הקנצלרית?".

 

דוברו של ברלוסקוני סירב להגיב לפרסומים, ואולם העיתון "איל ג'ורנלה", הנמצא בבעלות ראש ממשלת איטליה, כינה את הפרשה "רכילות".

 אין זו הפעם הראשונה שברלוסקוני גורם למרקל מבוכה רבתי. לפני כשנתיים הוא הגיע לפסגת נאט"ו ויצא מרכבו משוחח בטלפון וחלף על פניה של קנצלרית גרמניה הנדהמת. שנה קודם לכן הוא ארב לה מאחורי פסל בעת שזו הגיעה לביקור רשמי ואז יצא ממחבואו הפתיע אותה בקריאה "קו-קו".

 

ראש ממשלת איטליה מסובך עד צוואר בחקירות וחשדות. בפרשה המפורסמת והחמורה הוא מואשם בקיום יחסי מין עם הפרוצה "רובי" בת ה-17 באחת ממסיבות החשק שנהג לקיים במעונו. זו גם אינה הפעם הראשונה שברלוסקוני נתפס מוקלט בטלפון בהתבטאות מביכה. בפעם קודמת צוטט מכנה את איטליה "מדינה מחורבנת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ברלוסקוני. שוב כושל בלשונו
צילום: AFP
רגילה למבוכות. מרקל
צילום: AP
מומלצים