שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  נמשך המצוד אחר ה-BMW: "נתפוס אותו בקרוב"
  הרכב שפגע למוות בת"א בהולכת רגל בת 25 הוא BMW X6 בעל לוחית רישוי לבנה, ולכן יש סבירות גבוהה שהוא שייך לדיפלומט זר או לבעל רכב בייבוא אישי. במשטרה החלו לזמן כ-80 נהגים המחזיקים ברכב הזה לחקירה. ההרוגה היתה בדרך לעבודתה כמדריכה, המנהלת זיהתה אותה בזירת התאונה

  נמשך המצוד אחרי נהג ה-BMW שפגע למוות בהולכת רגל בת 25, ובמשטרה סבורים: "הוא לא יצליח להתחמק עוד זמן רב". בחקירת תאונת הפגע וברח הבוקר (יום ו'), בה נדרסה למוות צעירה שהיתה בדרך לעבודתה כמדריכה בתל-אביב, התברר כי הרכב הפוגע הוא BMW X6 יוקרתי, בעל לוחית רישוי לבנה. לפיכך, קיימת סבירות גבוהה שמדובר במכונית השייכת לדיפלומט זר או לבעל רכב בייבוא אישי.

   

  "הוא נסע כמו מטורף". התאונה בצפון תל-אביב

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  במשטרה ביקשו את עזרת הציבור בדיווח על רכב חשוד מסוג זה, ואמרו כי הם מעריכים שבעקבות התאונה בצומת הרחובות ויצמן ופנקס נגרם נזק למכונית. "אנחנו מניחים שיש לו נזקים כבדים בחזית הרכב, ואולי גם שמשה מנופצת", אמר רפ"ק נסים פרחי, בוחן התנועה הראשי של משטרת מחוז תל-אביב. כמו-כן, אמר פרחי כי במשטרה בודקים את הדיווח על רכב משתולל, שהתקבל כמה דקות לפני התאונה: "אנחנו בודקים אם יש קשר בין שני המקרים".

   

  עוד בערוץ החדשות:

   

  BMW X6 הוא רכב יקר מאוד, שמחירו גבוה מ-600 אלף שקל, והוא נדיר יחסית. בארץ נמכרו עשרות יחידות מסוגו, והוא מיובא לישראל באופן אישי. במשטרה מנסים לעלות על עקבותיו של הנהג הפוגע גם בעזרת מצלמות אבטחה שמוצבות באזור. במקביל, הזמינה המשטרה כל כל בעלי הרכב הזו לחקירה והגדילה את מספר החוקרים שעובדים על התיק. משעות הצהריים הגיעו למטה מחוז מרכז נהגים רבים ולאחר שרכבם עבר בדיקה מקיפה הם שוחררו לדרכם.

   

  "אי אפשר לתקן רכב כזה במוסך רגיל כי אין חלקי חילוף לאוטו הזה, אלא בהזמנה מיוחדת. גם אם ייקח עוד כמה שעות או כמה ימים נגיע אליו", אמרו במשטרה וציינו כי בזירה נתפס חלק מהפגוש הקדמי. במשטרה עלו מספר אופציות בנוגע לבעל הרכב: אישיות דיפלומטית שרכבו נושאת לוחית זיהוי לבנה, מיליונר או עבריין.

   

  החפצים האישיים היו פזורים על פני עשרות מטרים (צילום: עופר עמרם) (צילום: עופר עמרם)
  החפצים האישיים היו פזורים על פני עשרות מטרים(צילום: עופר עמרם)

   

  הצעירה, שנדרסה למוות בעת שחצתה את הכביש במעבר חציה, נהרגה בעת שהיתה בדרך לעבודתה כמדריכה, במקום סמוך. תלמידותיה חיכו להגעתה ב-7 בבוקר, ומשלא הגיעה התקשרו למנהלת - וביקשו ממנה לבחון היכן היא. בדרך למקום, ראתה המנהלת את תאונת הדרכים, עצרה - וביקשה מהשוטרים שיראו לה את תעודת הזהות. אז הבינה כי מדובר בצעירה.

   

  התלמידות המומות

  בתוך זמן קצר הבינו גם התלמידות כי המדריכה נהרגה בתאונה הקטלנית, והגיעו לזירה. ההלם על פניהן ניכר, והן התקשו לעצור את הדמעות. חפציה האישיים של ההרוגה היו פרושים על פני עשרות מטרים, כשהממצאים והמרחק אליו הועפה הגופה מעידים על עוצמת המכה שספגה הצעירה.

   

  עדי ראייה אמרו כי הנהג הפוגע "נסע כמו מטורף". יוסי טגנסקי, שנסע בכיוון ההפוך ברחוב פנקס, סיפר כשהוא רועד כי גופתו של הצעירה הועפה ופגעה ברכבו: "נסעתי ברכב ופתאום שמעתי בום. לא הבנתי מה קרה כי לא ראיתי שום דבר. יצאתי מהרכב ואז ראיתי את הגופה של הצעירה, שעפה לעבר הרכב שלי. מעוצמת המכה היא עפה מעבר לכביש. אני עדיין בטראומה".

   

  לנוכחים בזירה קשה היה שלא להיזכר באירוע טרגי אחר, בה מצאה את מותה הצעירה מיטל אהרונסון - גם כן ביום שישי לפנות בוקר, גם כן בתל-אביב וגם על ידי רכב שנמלט מהמקום. מותה של הולכת הרגל העלה את מספר ההרוגים בתאונות דרכים מתחילת השנה ל-300 בני אדם.

   

  בהכנת הידיעה השתתפו הלל פוסק ויואב מלכה
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הועפה למרחק של כמה עשרות מטרים. זירת התאונה בת"א
  צילום: עופר עמרם
  מומלצים