שתף קטע נבחר

ת"א: אותר הרכב שפגע והרג את מדריכת הכושר

אחרי שעות של חיפושים, במהלכו החלה המשטרה לזמן לחקירה בעלים של הרכב היוקרתי כמוהו יש רק כמה עשרות בארץ, אותר הרכב שפגע בלי זיתוני בחניון בניין במרכז העיר. מחקירה ראשונית עולה כי הרכב שייך לאזרח זר. החיפושים אחריו נמשכים

16 שעות אחרי התאונה - הרכב הפוגע אותר, אך לא הנהג: המשטרה איתרה אמש (יום ו') את רכב ה-BMW X6 שהיה מעורב הבוקר בתאונה שבה נהרגה מדריכת הכושר לי זיתוני ונהגו נמלט. הרכב נמצא בתוך חניון של בית מגורים במרכז תל-אביב. הוא אותר לאחר שאזרח דיווח כי ראה רכב העונה לתיאור שפרסמה המשטרה.

  

עוד על תאונת הפגע וברח:

 

בלעדי. הרכב הפוגע בחניון במרכז תל-אביב (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
בלעדי. הרכב הפוגע בחניון במרכז תל-אביב(צילום: מוטי קמחי)

 

כוחות גדולים של משטרה הגיעו למקום ובדקו את הרכב. מחקירה ראשונית נראה כי אכן מדובר ברכב הפוגע וכי הוא שייך לאדם בעל אזרחות זרה. במקביל, ממשיכים במשטרה במאמצים לאתר את הנהג החשוד. ממידע שבידי המשטרה עולה כי הרכב שייך ליהודי שעלה מצרפת עם משפחתו ושכר דירה במרכז תל-אביב.

 

בשעות הצהריים הוא נראה יוצא מהבניין ועולה למונית. במשטרה ערכו בדיקה במסופי הגבול ומצאו כי הוא לא עזב את הארץ.

 

לוחיות זיהוי זרות. הרכב החשוד שנהגו היה מעורב בתאונה (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
לוחיות זיהוי זרות. הרכב החשוד שנהגו היה מעורב בתאונה(צילום: מוטי קמחי)

 

המשטרה החלה לזמן כבר אתמול בשעות הצהריים נהגים המחזיקים ברכב היוקרתי, בניסיון לברר אם לקחו חלק בתאונה. מדובר בסך הכל בכ-80 בני אדם ובמשטרה העריכו כי מציאתו של הנהג היא עניין של שעות או לכל היותר ימים. במקביל, החליטו חבריה ומכריה של זיתוני, בת ה-25, להקים חמ"ל עצמאי משלהם לאיתור הנהג הדורס.

 

אמש, דיווח אזרח למשטרה כי הוא רואה רכב מהסוג המתואר בחניית בניין שבו הוא מתגורר. לדבריו, הוא לא מכיר את הרכב וציין כי לרכב יש פגיעה בחלק הקדמי - דבר שעולה בקנה אחד עם הממצאים שאיתרה המשטרה בזירת התאונה.

 

אבל כבד בבית המשפחה

בבית משפחת זיתוני בקיבוץ נווה אור ליד בית שאן, התקבלה הידיעה על מותה של לי בתדהמה. עם היוודע דבר התאונה באו חברים ושכנים רבים לבית כדי לשהות לצד ההורים ולהשתתף בצערם. אחת השכנות סיפרה ל-ynet: "רק לפני כמה ימים פגשתי אותה והיא סיפרה לי איך היא חושבת לבנות קריירה טובה ולהתקדם בחיים. כעת, אני פשוט לא יודעת מה להגיד".

 

"לא ננוח עד שהנהג ישלם את המחיר" ()
"לא ננוח עד שהנהג ישלם את המחיר"
 

שכנה אחרת הוסיפה: "לי הייתה יפיפיה. השבוע ראיתי אותה בקיבוץ מטיילת עם הכלב שלה. ברגע ששמעתי על האירוע זה פשוט נגמרו לי המילים. מי שדורס ובורח צריך לשלול לו את הרישיון שלו לחלוטין, אלה נהגים מסוכנים על הכביש".

 צעירה אחרת אמרה: "בכל מפגש היא הייתה עושה לנו אווירה יפה. פשוט הפסדנו אותה ולא נשכח אותה בחיים. הנהג שפגע בה וברח, אין לו טיפת אחריות ומקומו לדעתי בכלא".

 

רבים מחבריה של זיתוני נפגשו אמש בתל-אביב על-מנת לשתף כוחות במאמצים למציאת הדורס. אחד החברים סיפר ל-ynet: "אנחנו חברים של לי ושל בן זוגה. אנחנו קבוצה מגובשת מאוד, קרובה מאוד. אנחנו לא מוכנים שהנהג יתחמק רק עם שלילה ועם שישה חודשים על תנאי, ולכן החלטנו להצטרף לחיפושים. אנחנו לא ננוח עד שמישהו ישלם את המחיר על הדבר הזה. זה לא יישכח כמו עוד איזה מקרה דריסה שנעלם. אנחנו ניאבק בשמה ובשם המשפחה כדי לפעול במדינה הזו".


פורסם לראשונה 16/09/2011 23:11

 

בהכנת הידיעה השתתף אטילה שומפלבי
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הרכב שאותר על-ידי המשטרה
צילום: מוטי קמחי
לי זיתוני ז"ל
זירת התאונה הבוקר
צילום: עופר עמרם
מומלצים