שתף קטע נבחר

ברלוסקוני התרברב: "הייתי עם 8 נשים בלילה"

כתבי האישום נגד הסרסורים חושפים את הפרטים המביכים. ראש ממשלת איטליה ביקש לא להזמין גבוהות ל"בונגה-בונגה" והתלונן כי פגישות עם האפיפיור ובכירים קוטעות את הנאותיו

בשבילו הגודל כן קובע: ראש ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני, הנמוך מ-170 ס"מ, דרש מהסרסורים שסיפקו נערות ליווי למסיבות הסקס שנהג לערוך דבר אחד: בלי בחורות גבוהות ב"בונגה-בונגה". כך פרסם הלילה (א') ה"דיילי מייל" הבריטי. לפי הפרסום, ברלוסקוני אף הוקלט מתרברב בשיחת טלפון עם אחד מ"שותפיו לעסקים" כי "הייתי עם שמונה נשים בלילה אחד, והייתי יכול אפילו להיות עם 11 באותו הלילה". בשיחת הטלפון אף נשמע ברלוסקוני אומר כי 40 הנשים השוהות בביתו מסרבות לעזוב, אך הוא שואל, נרגש כילד בחנות ממתקים, מי הנשים הבאות שיובאו אליו.

 

ברלוסקוני ללא גבולות - כותרות אחרונות ב-ynet:

 

בסוף השבוע פורסם כי התביעה באיטליה הגישה כתב אישום נגד שמונה שסיפקו זונות למסיבותיו של ראש ממשלת איטליה, סילביו ברלוסקוני. לפי "הגרדיאן" הבריטי, באחד המסמכים מופיעה הטענה כי הוצע לאחת השחקניות והדוגמניות האיטלקיות המפורסמות במדינה, מנואלה ארקורי, לקיים יחסי מין עם ברלוסקוני בן ה-75 ובתמורה להנחות את פסטיבל סן רמו, אך היא סירבה.

 

המשטרה האיטלקית, שצותתה לשיחותיו של ברלוסקוני עם חלק מהחשודים כסרסורים, תשתמש בתמלילי ההקלטות שפורסמו הלילה כראיות עבור התביעה. באחת השיחות אמר ברלוסקוני לאחד הסרסורים לכאורה, ג'יאנפאולו טרטיני, "אל תביא בחורות גבוהות, כי אנחנו לא גבוהים". אגב, לא ברור מהשיחה למי התכוון ברלסוקוני כשהשתמש בצורת הרבים של גוף ראשון.

 

מרקל. הפגישה איתה קטעה את החגיגות של ברלוסקוני (צילום: AP) (צילום: AP)
מרקל. הפגישה איתה קטעה את החגיגות של ברלוסקוני(צילום: AP)

 

בשיחה עם אותו טרטיני לפני שלוש שנים, התלונן ברלוסקוני כי הוא צריך להוריד לזמן קצר את זרם הנשים שהגיעו אליו, בגלל שיש לו "שבוע נורא" - פגישות עם האפיפיור, ניקולא סרקוזי, אנגלה מרקל וגורדון בראון. בשיחה אחרת לדוגמגישה טלוויזיונית אף נשמע ברלוסקוני לכאורה אומר כי הוא מתכוון "למלא את תפקיד ראש הממשלה בזמן החופשי".

 

רשת MSNBC האמריקנית אכן ציינה כי בחלק ניכר מתמלילי השיחות הוא נשמע יותר כמו בן-עשרה משולהב מאשר כמנהיג בן ה-75 של המדינה השלישית בגודלה באירופה. 

 

ה"דיילי מייל" הבריטי מדווח עוד כי המשטרה האיטלקית תמללה, ככל הנראה, כ-100 אלף שיחות בפרשה, שהובילו עד כה למעצרם של שמונת החשודים כסרסורים, ושל "מלכות הכוורת" - שורה של מנהלות בתי בושת וכוכבניות שקיוו לעלות בסולם החברתי הודות לקשר האינטימי עם ראש הממשלה, ושכנעו נשים נוספות להצטרף ל"חגיגה". אחת מאותן "מלכות" טענה בחקירתה כי ברלוסקוני אף ערך את אחד האירועים ה"צנועים יותר" במטוס הנשיאותי, עם כמה כוכבניות ומגישות תחזית בתחנות הטלוויזיה שבבעלותו. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ברלוסקוני. הביאו נמוכות, בבקשה
צילום: AFP
ארקורי. סירבה להצעה
צילום: MCT
האפיפיור. קטע את הזרם
צילום: רויטרס
מומלצים