שתף קטע נבחר

שלום עכשיו קיבלה את אות מגן המילואים

שר הביטחון חתם על התעודה, בה נכתב כי המגן ניתן "על פעילותכם ויחסכם התומך בעובדיכם המשרתים במילואים"

תנועת "שלום עכשיו" קיבלה לאחרונה תעודת הערכה על השתתפות בתחרות אות מגן למילואים של שר הביטחון, אהוד ברק.

 

עוד בערוץ החדשות:

 

על התעודה חתם שר הביטחון בעצמו וקצין המילואים הראשי, תת אלוף שוקי בן ענת. בתעודה נכתב בין היתר: "על פעילותכם ויחסכם התומך בעובדיכם המשרתים במילואים. כדבר שבשגרה פעילותכם המבורכת, ראויה להערכה ויש בה תרומה משמעותית לחוסנו של צבא ההגנה לישראל ולביטחונה של מדינת ישראל".

 

תעודת הערכה נשלחה לתנועה במסגרת תחרות "מגן המילואים" ובה לוקחים חלק ארגונים, בעלי עסקים וחברות שעובדיהם משרתים במילואים וזוכים ליחס מתחשב ותומך מצד מקום העבודה.

 

מזכ"ל "שלום עכשיו", יריב אופנהיימר, אמר: "בכל שנה יוצא לי לבקר למספר שבועות בשטחים כחייל מילואים קרבי, למרות הקושי לבצע פקודות שנויות במחלוקת, כמו שמירה על התנחלויות או מאחזים, עמידה במחסומים ומשימות סיור ברחבי הגדה, אני

 מאמין שבמדינה דמוקרטית הממשלה היא שמקבלת את ההחלטות וכשם שאני מוכן לשמור בגופי על התנחלות בשטחים, כך אני מצפה מהחיילים לצידי לאבטח ולסייע למשימות פינוי התנחלויות בעתיד".

 

אופנהיימר הוסיף: "הימין מנסה להסית כנגד השמאל ולקחת בעלות על הפטריוטיזם והנאמנות למדינה, מי שנאמן למדינה הוא מי שמוכן להיאבק על עתידה ולפעול למען שינוי המציאות. אני שמח על קבלת התעודה אך מבחינת שלום עכשיו שירות מילואים הוא מובן מאליו ולא עניין יוצא דופן".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יריב אופנהיימר
צילום: גיל יוחנן
מומלצים