שתף קטע נבחר

חשד: נערה הרתה לאחר שנאנסה על-ידי אביה

תושב הדרום נעצר לאחר שבתו הגיעה לקופת חולים עם כאבי בטן והתברר שהיא בשבוע ה-24 להריון. הקטינה הפילה, ומעדותה עולה כי מעשיו של האב נמשכו בין ארבע לחמש שנים. האב מכחיש והמשטרה ממתינה לתוצאות ה-DNA

חשד למקרה של אונס וגילוי עריות שנגמר בהריון ובהפלה: תושב דרום הארץ נעצר בחשד שאנס את בתו הקטינה וזו הרתה לו. האב נעצר לפני כשבוע ובצהריים (יום ג') התקיים דיון נוסף בהארכת מעצרו. הפרשה הותרה לפרסום לבקשת ynet.   

 

כתבות נוספות בנושא אונס במשפחה:

 

הבוקר ביקשה המשטרה להאריך שוב את מעצרו לצורך ביצוע פעולות חקירה נוספות. עורך דינו של החשוד, עו"ד אורי דייגי מהסנגוריה הציבורית, מסר בתגובה: "מרשי מכחיש את כל החשדות המיוחסים לו".

 

הנערה סבלה לאחרונה מכאבי בטן והופנתה לקופת החולים, שם התברר שהיא בהריון. גורמי הרפואה שטיפלו בה דיווחו על מצבה למשטרה, שפתחה בחקירה ועצרה את האב. הנערה, שהייתה בשבוע ה-24 להריונה, עברה הפלה, וכעת ממתינה המשטרה לתוצאות הסופיות של בדיקת ה-DNA של העובר.

 

לאחר שדבר הריונה של הילדה התגלה נגבתה ממנה עדות באמצעות חוקרת ילדים, וממנה עולה כי מעשיו של האב נמשכו לאורך תקופה ממושכת של בין ארבע לחמש שנים. "מדובר במקרה מזעזע ומחריד", אמר גורם במשטרה.

 

כותרות נוספות בערוץ החדשות:

 

שופטת בית משפט השלום בבאר שבע, שרה חביב, התירה לפרסום מספר פרטים מהפרשה. הבקשה להתרת הפרסום הוגשה על ידי ynet באמצעות עו"ד טלי ליבליך ונתנאל חי ממשרד עורכי הדין ליבליך-מוזר. המשטרה התנגדה להיתר הפרסום, שכן לטענתה עלול הדבר לחבל בחקירה. למרות זאת קבעה השופטת חביב שלאחר שבחנה את הבקשה ושקלה את התנגדות המשטרה, אין בפרסום מוגבל אודות קיום החקירה כדי לפגוע בה.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"מקרה מזעזע ומחריד". אילוסטרציה
צילום: Index Open
מומלצים