שתף קטע נבחר

נעל את השוטרים בתחנה, ברח - ושבר את הרגל

צעיר שהיה מבוקש בגין תקיפה נעצר על ידי משטרת דימונה ונלקח לזיהוי, שם הוא הצליח לנעול שלושה שוטרים ולברוח, עד שהגיע לגדר גבוהה. הוא נתפס ונלקח למרכז רפואי של השב"ס

עבריין מהיר מחשבה וזריז, אך גם שלומיאל: צעיר שנעצר בחשד לתקיפה הצליח לנעול חוקרים בחדר בתחנת המשטרה בדימונה, נמלט החוצה ושבר את רגלו כשקפץ מגדר במהלך המנוסה. אחרי שנתפס נשלח הפצוע למרכז רפואי של השב"ס, והיום (א') הוגש נגדו כתב אישום. בסופו של דבר, נשלח למעצר בית ללא פיקוח.

 

עוד כותרות בערוץ החדשות:

 

הנאשם (26) היה מבוקש לחקירה על תקיפה בנסיבות מחמירות בתיק שמתנהל בבית משפט השלום בבאר שבע, אך מעולם לא הגיע לדיונים ולכן הוכרז עבריין נמלט. לפני כחודש הוא נעצר על-ידי משטרת דימונה כשהוא נוהג ברכב על אף שמעולם לא הוציא רשיון נהיגה. מאחר שלא הייתה ברשותו תעודה מזהה, לקחו אותו השוטרים לחדר המעבדה לזיהוי פלילי בתחנה.

 

החשוד חשש שתתגלה זהותו האמיתית, ניצל רגע של חוסר תשומת לב ונעל בחדר את שלושת השוטרים שליוו אותו. הוא נמלט מהתחנה כשהוא חולף על פני שוטרים והיומנאי, ובדו"ח הפעולה תיאר אחד השוטרים את שהתרחש:

"נכנסנו שלושתנו לחדר המז"פ עם הטכנאי, ואז בן רגע יצא המעוכב ונעל עלינו את הדלת. מיד התחלתי לדפוק בחוזקה על הדלת וצעקתי 'הוא ברח! הוא ברח!' אחרי זמן קצר אחד השוטרים פתח את הדלת".

 

במהלך הבריחה טיפס על גדר גבוהה, קפץ ממנה ושבר את קרסולו. מיד אחר כך נעצר על ידי שוטרים שרדפו אחריו ונלקח לבית החולים סורוקה. משם הועבר למרכז הרפואי של שב"ס. היום הוגש נגדו כתב אישום לבית משפט השלום בבאר שבע והתקיים דיון בבקשת הפרקליטות והמשטרה להורות על מעצרו עד תום ההליכים.

 

סניגורו של הנאשם, עו"ד אלי אונגר, טען כי לא קיימת עילת מעצר בתיק. בסופו של דבר הושגה הסכמה שהאיש ישוחרר למעצר בית מלא ללא פיקוח, בחתימה על ערבות עצמית.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה. ינוח בבית
צילום: shutterstock
מומלצים