שתף קטע נבחר

ארה"ב: הודיעה על פצצה כי לא התחשק לה ללמד

הנה דוגמה שלא צריך לקחת ממחנכי הדור: מורה בבית ספר יסודי בדנבר נאשמת בדיווח כוזב על פצצה במוסד הלימודים משום שלא התחשק לה ללמד. כך דיווח היום (יום ה') ה"דיילי מייל" הבריטי.

 

כדאי ללמוד מהם? מעללי מורים ברחבי הגלובוס: 

 

ואצלנו בארץ:

  • חשד: מורה ניהלה קשר מיני עם תלמידה בת 13

 

ג'ניפר גומז, בת 42, השאירה בבית הספר הקתולי בו היא מלמדת הודעה שבה נכתב: "יש פצצה בפנים". עובדי בית הספר "אסקואלה דה גואדלופ" גילו את הפתק שנכתב בכתב יד בכניסה למוסד הלימודים. לא עבר זמן רב והם פינו את כל המקום מתלמידים מחשש לחייהם.

 

בבדיקה שנערכה בבית הספר לא נמצאה כל פצצה והתלמידים הורשו לחזור לכיתות הלימוד.

 

גומז, מורה להתעמלות, מלמדת בבית הספר הקתולי פעם אחת בשבוע בלבד. בחקירתה במשטרה היא סיפרה שהיא לא רצתה ללכת לעבודה והודתה כי היא זו שכתבה את הפתק שעורר בהלה רבה בבית ספרה.

 

דיוויד קארד, נשיא בית הספר, אמר כי "בטיחותם ורווחתם של הילדים שלנו היא בראש סדר העדיפויות שלנו, ואנו בטוחים שאנחנו מספקים להם סוג כזה של סביבה באסקואלה". נשיא בית הספר ביקש שלא להתייחס לנסיבות המקרה ואמר כי הדבר נמצא כעת בטיפולה של המשטרה והתביעה המקומית.

 

הורי התלמידים בבית הספר הקתולי לא ישמחו ודאי לשמוע כי מרשומות בית המשפט עלה כי בשנת 2009, גומז הודתה באשמה בשני סעיפים של התעללות בילדים. היא גם נתבעה כמה פעמים בגין חובות שצברה ובשנת 1992 הואשמה בזיוף. האישומים נגדה בוטלו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"יש פצצה בבית הספר". גומז
צילום: רויטרס
מומלצים