שתף קטע נבחר

כזה לוק בדיוק: 10 חצאיות קלוש במחיר שפוי

והשבוע המדור מוקדש לפריט אופנתי בגדר חובה במלתחה החורפית שלך: חצאית קלוש. הגזרה נוטפת השיק שחוזרת בגדול וכיכבה על מרבית מסלולי התצוגות המריצה אותנו לחפש עבורך עשר אופציות במחיר שפוי

מבין מבול החצאיות ששוטף אותנו בעונת המעבר, התעלפתי על חצאית קלוש באורך מידי שכיכבה על רוב מסלולי התצוגות הנחשבות ביותר. אתן כבר יודעות שאני מחבב במיוחד את אורך המידי שיוצר תחכום בכל חצאית או שמלה וגזרת הקלוש מחמיאה לרוב הנשים, שכן היא יוצרת אשליה של אגן צר.

 

אהבתי במיוחד את חצאית הקלוש של קלואה, שבחרו לעצב חצאית קפלים, כלומר פליסה. שאנל בחרו בפרשנות אחרת לקלוש בחצאית עם הדפס גיאומטרי של מלבנים ואילו פנדי בחרו דווקא בחום כהה.

 

חצאית קלוש פליסה (קפלים). קלואה ()
חצאית קלוש פליסה (קפלים). קלואה

 

ותודה ששאלתן: חצאית הקלוש זכתה בעבר לכינוי "חצאית פעמון"; היא עשויה מבד שנגזר באלכסון, והתוצאה של הגזירה האלכסונית היא נפילה נעימה של הבד על הגוף והסוואה של אגן רחב. ישנם שני סוגי קלוש: מלא וחצי קלוש.

 

מימין: קלוש בחום כהה, פנדי. משמאל: חצאית קלוש מלא בהדפס גיאומטרי. שאנל ()
מימין: קלוש בחום כהה, פנדי. משמאל: חצאית קלוש מלא בהדפס גיאומטרי. שאנל

 

בעבר החצאית הייתה עשויה מבדים כבדים יותר על מנת לנצל את המבנה הייחודי שלה, כך שהחצאית התנופפה בזמן שנשים קרעו את רחבת הריקודים. היתרון הגדול בחצאית בגזרה כזאת הוא עיצוב הגוף באשליית אגן צר, אך חצאית הפליסה דוגמת זאת של קלואה, אינה מיועדת לכל לאחת מכיוון שהקפלים עלולים להרחיב את נתוניך הטבעיים.

 

ואלה החצאיות שיעניקו לכן כזה לוק בדיוק - אבל במחיר שפוי:

 

1. גולף, 160 שקל (צילום: דן פרץ) 2. דורין פרנקפורט, 330 שקל (צילום: ירון ויינברג) ()
1. גולף, 160 שקל (צילום: דן פרץ) 2. דורין פרנקפורט, 330 שקל (צילום: ירון ויינברג)

 

1. קאלה, 270 שקל  (צילום: ניר יפה)  2. רנואר, 250 שקל (צילום: גיא הכט) 3. קסארה, 299 שקל (צילום: אבי ולדמן) 4. שיק, 263 (צילום: דדי אליאס) ()
1. קאלה, 270 שקל (צילום: ניר יפה) 2. רנואר, 250 שקל (צילום: גיא הכט) 3. קסארה, 299 שקל (צילום: אבי ולדמן) 4. שיק, 263 (צילום: דדי אליאס)

 

1. דיסקרט, 270 שקל (צילום: יח"צ) 2. אייץ' אנד אם, 179 שקל (צילום: הנס מוריץ) 3. אייץ' אנד או, 190 שקל (צילום: טל טרי) 4. פאנקייר, 180 שקל (צילום: דדי אליאס) ()
1. דיסקרט, 270 שקל (צילום: יח"צ) 2. אייץ' אנד אם, 179 שקל (צילום: הנס מוריץ) 3. אייץ' אנד או, 190 שקל (צילום: טל טרי) 4. פאנקייר, 180 שקל (צילום: דדי אליאס)

 

והרי התוצאות: מבין כל חצאיות הקלוש באורך מידי שמצאתי אצלנו (כולן, עד 300 שקל בלבד), את הברטלייק אני מעניק לחצאית העור החומה של H&M על המחיר השפוי, 179 שקל, ועל השיק המדויק. גם את חצאית הכחול-רויאל לבית קסארה חיבבתי כאחת שתוסיף לנו קצת צבע בימי החורף האפרוריים.

 

ניתן להשיג:

H&M, פאנקייר, שיק, גולף, דיסקרט, H&0, רנואר, דורין פרנקפורט: להשיג בחנויות הרשת

קסארה: קמדן, יהודה מכבי 86, תל-אביב, אודרי שופ, תל חי 6, נתניה, מקסימום, מורדי הגטאות 6, קרית-אתא, סיטי סטור, מתחם G, כפר-סבא, יאנגה, קניון רחובות, קניון עזריאלי

קאלה: דיזינגוף 184, שינקין 31, תל-אביב, קניון עזריאלי, קניון רמת-אביב, קניון מלחה, ירושלים

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הקלוש הנחשקת של קלואה. חורף 2011
ברטלייק לחצאית העור החומה של H&M
צילום: הנס מוריץ
התשובה הנאה של קסארה. 299 שקל
צילום: אבי ולדמן
לאשה בפייסבוק
מומלצים