שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  פקחים פשטו על החנות של ניקול ראידמן

  פקחים של רשות הטבע והגנים לקחו מהחנות של המעושרת ניקול ראידמן מעילים החשודים כעשויים מפרוות בבון בניגוד לחוק. ראידמן: "זאת סערה בכוס מים, המעיל עשוי מפרוות שועל. אתרום את הכסף לתנו לחיות לחיות"

  סערת המעושרת ניקול ראידמן ומכירת הפרוות בחנות החדשה שלה עולה שלב: אחרי שהתברר כי עמותת תנו לחיות לחיות הגישה תלונה נגד ראידמן, לפיה כוכבת הסדרה "מעושרות" מוכרת לכאורה בחנות החדשה שלה בכיכר המדינה בתל אביב מעילים שעשויים מפרוות בבון בניגוד לחוק, פשטו היום פקחים של רשות הטבע והגנים בתוספת שני שוטרים על החנות שלה.

   

  על פי מקורות ברשות הטבע והגנים, הוחרמו מספר פריטים החשודים כמעילי פרווה לא חוקיים, אך ראידמן מכחישה זאת וטוענת כי נלקחו רק דוגמיות מן המעילים. "הפקחים לא לקחו דבר, חוץ מדגימה קטנה מהמעילים", סיפרה המעושרת ל-ynet. ראידמן מבקשת להבהיר כי המעילים אינם עשויים מפרוות בבון ויש לה גם הסבר מפורט. "המעיל נקרא בבון כי ליידי גאגא לבשה אותו ואמרה שהוא נראה כמו בבון, וכך קוראים לדגם. המעיל עשוי מפרוות שועל".

   

  סערה בכוס מים. ניקול ראידמן עם האדריכל עודד חלף (צילום: אסף לב) (צילום: אסף לב)
  סערה בכוס מים. ניקול ראידמן עם האדריכל עודד חלף

   

  ראידמן, שהסתבכה בעקבות פליטת פה בהשקת החנות החדשה שלה בשבוע שעבר, לפיה מדובר במעיל שעשוי מפרוות בבון, מבקשת לחזור בה. "אני לא מוכרת יותר פרוות, כל הסיפור הזה הוא סערה בכוס מים. אני אמכור את הפרוות שנשארו לי בחנות ואתרום את הכסף מהמכירה שלהם לתנו לחיות לחיות. אני לא מפלצת, אבל אני חושבת שמגדלים את הפרווה כדי שנשתמש בה. אפילו השטריימל של הדתיים עשוי מזה".

   

  ראידמן סיכמה את המפגש עם הפקחים בכך שסיפרה כי הזמינה אותם לארוחה בשרית במו ידיה. "רשות הטבע והגנים הגיעו וראו כי החנות כשרה למהדרין. הביקור הסתיים בצילום, חיוך ואפילו הזמנתי אותם לארוחה בשרית שאני אכין".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לא מפלצת. ניקול ראידמן
  צילום: אסף לב
  לאתר ההטבות
  מומלצים