שתף קטע נבחר

"אמרו לעובדי קבלן בחברת החשמל אל תגיעו"

עובדי יחידת המחשוב בחברת החשמל הודיעו היום לעובדי הקבלן ביחידה שלא להגיע לעבודה. לעובדי יחידת המחשוב אין סמכות להכריז על עיצומים בלא אישור מזכירות העובדים של החברה. יו"ר ועד העובדים הארצי: "זה לא ביג דיל"

האם העובדים המאוגדים במשק, שמאיימים להשבית אותו בשבוע הבא באמת דואגים לעובדי הקבלן? לפי מה שקורה בחברת החשמל זה ממש לא בטוח. עובדי יחידת המחשוב בחברת החשמל הודיעו היום לעובדי קבלן ביחידה שלא להגיע לעבודה, כך טוענים עובדים ביחידה. "הם פשוט הודיעו לכולם לא לבוא לכאן", טוען עובד ביחידה.

 

הפסקת חשמל בראשון לציון והסביבה

אנשי חרם הקוטג' באולטימטום לחברת החשמל

  צפי לעלייה משמעותית בצריכת החשמל

,

העילה למחאת העובדים הקבועים היא פגיעה בשעות הנוספות שמשלמים להם. באופן רשמי, לא מדובר בעיצומים כיוון שלעובדי יחידת המחשוב אין סמכות להכריז על עיצומים בלא אישור מזכירות העובדים של החברה, אך העובדים ביחידה טוענים שמדובר בפועל בשיבושי עבודה. 

 

יו"ר ועד העובדים הארצי של חברת החשמל, מיקו צרפתי, אמר ל-ynet: "מדובר בבעיה מקומית, זה ממש לא ביג דיל. שמעתי על כך רק לפני כעשר דקות ואני בודק את הנושא כעת".

 

האם יש להם סמכות להודיע פתאום לעובדי הקבלן שלא יגיעו לעבודה?

"אני לא יודע. לא מפריע לי אם הם עושים את זה". ככה אתם מפגינים סולידריות עם עובדי הקבלן? על ידי פגיעה בפרנסה שלהם? אם מישהו חושב שייקחו עבודה מעובדי חברת החשמל ויעבירו אותה לקבלנים, הוא טועה בגדול ולזה אנחנו לא ניתן יד".

 

המידע הראשוני הגיע באמצעות האימייל האדום .

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אביגיל עוזי
מיקו צרפתי יושב ראש ועד עובדים חברת חשמל
צילום: אביגיל עוזי
מומלצים