שתף קטע נבחר

אב התעלל בילדיו: ראש באסלה, אקונומיקה לפנים

האב ממרכז הארץ, בן 31, נאשם גם כי הטיח את ראשיהם של שני בניו הקטנים זה בזה, היכה אותם בדוש המקלחת, חבט בהם באגרופיו ושטף אותם במים קרים בחורף

כתב אישום חמור הוגש היום (ג') לבית משפט השלום ברמלה נגד אב בן 31 ממרכז הארץ, שהתעלל בבת זוגו ובילדיו הקטנים והיכה אותם. לפי האישומים נגדו, בין השאר הוא השליך מאפרה על גרושתו והטיח את שניים מבניו, בני שש ותשע, ברצפה. גם מבנו השלישי, בן ארבע, לא חסך את ההתעללות הנפשית והפיזית.

 

לפי כתב האישום, באחד המקרים אחז האב בראשיהם של שני בניו, וחבט אותם זה בזה. הוא גם שפך על גופם העירום ופניהם אקונומיקה, היכה אותם באמצעות דוש המקלחת, סטר להם והיכה בהם באגרופיו. פעם אחת אחז בראשו של בנו, שהיה אז בן ארבע, דחף אותו לאסלת השירותים - והוריד את המים.

 

לפי כתב האישום, את בנו בן התשע היכה האב בחגורה בראשו ובמגב ברגליו. במקרה אחר השליך את אחד הבנים ארצה על זוג אופניים, וגרם לו חבלות ודימומים. כשבנו פרץ בבכי כתוצאה מהמעשים, איים עליו: "אם תבכה סתם אני אפרק אותך במכות". האב נהג לשטוף את בניו בחורף במים קרים, ירק על ילדיו, וגם השליך צלחות על הרצפה.

 

האב מואשם בשורה של עבירות: התעללות בקטין, תקיפת קטין בידי אחראי הגורמת חבלה של ממש, תקיפת בת זוג,

איומים, היזק בזדון ועוד. עורך הדין רועי וייס מפרקליטות מחוז המרכז ביקש להאריך את מעצרו של האב עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו, כשלטענתו קיימות ראיות לאשמתו של האב, בהן עדויות שלושת ילדיו הקטנים.

 

"לאור חומרת מעשיו לכאורה, אופיים, הישנותם ואף הסלמתם בתקופה האחרונה לכדי אכזריות המלווה באובדן כל שליטה ורסן, קיים יסוד סביר מאוד לחשש שיסכן את ביטחון הציבור ובני משפחתו", אמר עורך הדין. האב בעל עבר פלילי, וכבר ישב בכלא. החקירה התנהלה בתחנת משטרת רמלה בפיקודו של סגן ניצב שלומי שגיא.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
אילוסטרציה
צילום: shutterstock
סגן ניצב שלומי שגיא. משטרת רמלה חוקרת
מומלצים