שתף קטע נבחר

זוג חסרי בית נאשמים בניצול מיני של ילד בן 11

חוליו רוזנברג ודבורה לופז, שהתגוררו סמוך לביתו של הילד באשקלון, נאשמים בשורה של עבירות מין בהן מעשה סדום, מעשים מגונים. לופז קיימה עמו יחסי מין ואף צילמה. המשטרה עלתה על המקרה הקשה לגמרי במקרה, כשהמצלמה נגנבה

מקרה מזעזע של ניצול מיני של ילד בידי זוג חסרי בית באשקלון: כתב אישום חמור הוגש אתמול (יום ב') נגד חוליו רוזנברג (54) ודבורה לופז (21) בעבירות של ביצוע מעשה סדום, מעשים מגונים בילד בן 11 שהכירו. השניים התגוררו בין היתר מתחת לגשר מדרגות המצוי בקרבת ביתו של הילד ובמחסן סמוך. שני הנאשמים, שנעצרו בסוף החודש שעבר, הודו בחשדות החמורים המיוחסים להם.

 

עוד בנושא פדופיליה:

רופא ילדים הורשע בהפצה והחזקת חומר פדופילי

חשד: בן 57 מהוד השרון הפך בת 13 לשפחת מין

 

עוד בערוץ החדשות:

יום לפני הכלא: "קצב כלל לא חושב על הצפוי לו"

לנוסעי קו 189 נמאס: פתחו דף מחאה בפייסבוק

 

מכתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בבאר-שבע, עולה כי רוזנברג ביצע בילד מעשה סדום ומעשים מגונים במספר הזדמנויות, בין היתר במחסן. אחד המקרים, כך נטען בכתב האישום, אירע במקווה טהרה המצוי בבית כנסת סמוך למקום מגורי הזוג.

 

לופז נאשמת שקיימה עם הילד יחסי מין בזמן שבן זוגה צופה במעשים. במקרה אחר, הכריחה את הילד לקיים עמה יחסי מין בביתו ובמדרגות. באחד המקרים היא צילמה את הילד במהלך אחד האקטים המיניים. כמו כן, נטען בכתב האישום, כי בני הזוג קיימו יחסי מין כשהקטין צופה במעשה. האשה הואשמה בביצוע מעשה מגונה ופרסום והצגת תועבה.

 

"ביצעו בו את זממם לסיפוקם המיני" (צילום: photolibrary) (צילום: photolibrary)
"ביצעו בו את זממם לסיפוקם המיני"(צילום: photolibrary)
 

פרשת ההתעללות המינית בקטין התגלתה ממש במקרה. משטרת אשקלון עצרה שני חשודים בהתפרצות לדירת מגורים, וברכוש שנתפס גילו מצלמה דיגיטלית. במצלמה הדיגיטלית גילו לפתע השוטרים תמונה של אקט מיני שבוצע בילד.

 

בעקבות זאת נפתחה חקירה בראשות פקד דודו אברהם, ראש משרד חקירות של תחנת אשקלון, והחוקרים הצליחו לאתר את הילד הקטין. הוא נתן עדות בפני חוקרת ילדים, ובמקביל ערכו החוקרים חיפוש יסודי במקום המגורים של הנאשמים. במשטרה חוששים כי יש קורבנות נוספים שלא התלוננו נגד מעשי הנאשמים.

 

חוקרי המשטרה איתרו גם מחברת של הילד במקום מגוריהם של בני הזוג, שבה תיאר את אופי היחסים ביניהם. בנוסף, בחיפוש במקום מגוריהם, בגשר מתחת למדרגות, נמצאו חומרים פדופיליים. כאמור, המשטרה תפסה את המצלמה הדיגיטלית של השניים, בה תיעדו את המקרים.

 

"עשו שימוש בקטין כבובת מין"

במקביל לכתב האישום, הגישה הפרקליטות באמצעות עו"ד חן עסיס-לביא, בקשה לעצור את שני הנאשמים עד תום ההליכים. "הנאשמים עשו שימוש בקטין כבובת מין וביצעו בו את זממם לסיפוקם המיני", נכתב בבקשה. "הם ניצלו את האמון שרחש להם הקטין וניצלו את תמימותו שראה בנאשם סוג של אבא שני".

 

שני חסרי הבית מוכרים היטב באזור מגוריהם באשקלון. לופז הרתה בעבר מספר פעמים, אך סיפרה לשכנים כי נאלצה להפיל בשל תנאי המחייה הקשים שלהם.

 

שכנים סיפרו כי השניים נהגו להתקלח בקניון הקרוב וקיבלו אוכל מדיירי הבניין. ככל הידוע, רוזנברג עבד במפעל באזור,

אך פוטר וצבר חובות רבים. לאחר מכן הוא התפרנס מנגינה בגיטרה במדרחוב.

 

בעברו הוא עבד עם בני נוער בתוכנית קרב, סיפרו שכנים. "בערבים הוא היה האטרקציה של השכונה, הוא ניגן בערבים לבני נוער שהיו מגיעים אליהם וישבו איתו עד שעות מאוחרות, מצמרר לחשוב על זה עכשיו, שכל בני הנוער הללו הקיפו אותו", סיפרה אחת השכנות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
מעשים מגונים במקווה. אילוסטרציה
צילום: shutterstock
מומלצים