שתף קטע נבחר

מעירים את כחלון בפייסבוק

אפליקציה בפייסבוק מזמינה את הגולשים לתרום למאבק למען חופש העיתונות בישראל ולשגר לשר התקשרות משה כחלון, פקס הקורא לו לפעול נגד סגירת ערוץ 10

עמוד פייסבוק בשם "המטה למאבק למען חופש העיתונות בישראל" קורא לגולשים לשלוח פקס לשר התקשורת, משה כחלון, לפעול נגד סגירת ערוץ 10. שליחת הפקס מתבצעת באמצעות אפליקציית בפייסבוק בשם, "מעירים את כחלון" ובה נכתב כך;

  

"בחודשים האחרונים משהו מאוד לא טוב עובר על מדינת ישראל הדמוקרטית והחופשית. חוקים דרקוניים נחקקו במטרה לסתום לכולנו את הפה, עיתונאים מפוטרים רק בגלל שהעזו לצאת נגד השלטון וכלי התקשורת הפסיקו לשמש ככלבי השמירה של הדמוקרטיה והפכו להיות שופרו של ראש הממשלה. (...) קחו חלק ועזרו להעיר את כחלון".

 

עמוד הפייסבוק ()
עמוד הפייסבוק

 

השר ביקש, הוועדה דחתה

ביום שני דחתה ועדת הכלכלה בכנסת פעם נוספת את בקשת ערוץ 10 לדחות את מועד פירעון חובתיו של הערוץ בסך 40 מיליון שקלים. למרות שהשר כחלון קרא לוועדה להיענות לדרישות הערוץ ואמר כי "הערוץ עמד עד כה בכל התחייבויותיו, הוא לא חייב דבר לאף אחד וטוב לכולנו שייעשה הכל כדי שימשיך לשדר", כל חברי הקואליציה הצביעו נגד ההצעה לאפשר לערוץ לפרוס את החוב.

  

מי עשה לייק?

פייסבוק מאפשרת לבעלי עמודים לעשות לייק לעמודים אחרים, ובין אלו שבחרו לעשות זאת נמצא בנימין נתניהו, אהוד ברק, אביגדור ליברמן ועמוד לא רשמי של משה כחלון בעצמו. נכון לעכשיו העמוד מונה בסך הכל 1,035 גולשים, ולא ברור מי מנהלים אותו ומה האינטרסים המניעים אותם.

 

נזכיר כי לפני שבוע עלתה לרשת אפליקציה המאפשר שליחת פקסים לבנק לאומי, בהם נכתב שאם הבנק לא יסיר את מועמדותה של עמותת "אם תרצו" מן התחרות "שני מיליון סיבות טובות", השולח יסגור את החשבון שלו בבנק. באמצעות אפליקציה זו נשלחו קרוב ל-3,000 פקסים. באפליקציה "מעירים את כחלון", לא נמצא שום חיווי על כמות הגולשים שהשתמשו בה.

   

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים