שתף קטע נבחר

נסיך אמיתי: הארי עזר לחבר שנשדד כשדיבר איתו

נסיך בפעולה: הנסיך הארי סייע לחבר במצוקה, והפעיל את קשריו כדי לסייע לחבר במהלך שוד. כך דיווחה הבוקר (יום א') רשת "סקיי" הבריטית.

 

עוד דיווחי חדשות ב-ynet:

דרום קוריאה ליפן: פתרו את בעיית שפחות המין

זוועה בניו יורק: הצית אשה בתוך מעלית

 

האירוע התרחש ב-30 בנובמבר, כשהנסיך שמע שודדים מתנפלים על חברו, תומס ון-סטראובנזי, בעת ששוחח עמו בטלפון. הארי מיהר להודיע על כך למשטרה, ולאחר מכן עשה את דרכו לביתו של ון-סטראובנזי, בבטרסי שבדרום לונדון. אולם הוא לא מצא אותו שם. 

 

הנסיך הארי וחברו ון-סטראובנזי ()
הנסיך הארי וחברו ון-סטראובנזי
 

האינטואיציה שלו הובילה אותו לתחנת המשטרה המקומית, שם מסר החבר תלונה רשמית על השוד: מכשיר הבלקברי שלו נשדד בעת שהותקף ברחוב. המשטרה עצרה חשוד במעשה ואף השיבה את המכשיר לבעליו. הנסיך הארי מסר עדות במשטרה.

 

דובר מעונו הרשמי של הנסיך מסר, כי הארי הצטרף לחבר בעת שמסר עדות במשטרה בדרום לונדון. "החקירה עדיין בעיצומה, ולא ניתן למסור פרטים נוספים".

 

דובר המשטרה המקומית הוסיף: "המשטרה חוקרת דיווח על שוד שאירע בשעה 20:30 ב-30 בנובמבר, בגשר אלברט, שבמהלכו נלקח מכשיר טלפון נייד. אנו מתייחסים לתלונה בכל הרצינות, כפי שאנו מתייחסים לכל תלונה שמגיעה אלינו". הוא אישר את דבר מעצרו של החשוד במעשה, הדגיש כי הציוד הוחזר לבעליו וכי לא היו נפגעים באירוע.  

 

הנסיך הארי שב לאחרונה מאימון טייסי אפאצ'י בארה"ב. ון-סטראובנזי, שנחשב לחברו הקרוב גם של הנסיך וויליאם, הכיר את הארי מתקופת לימודיהם. הם אף טיילו יחד בניו זילנד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הוכיח חברות. הארי
צילום: Getty images Imagebank
מומלצים