שתף קטע נבחר

התפוצץ הגישור בין שרה נתניהו לעוזרת ליליאן פרץ

עוזרת הבית תבעה את אשת ראש הממשלה בשורת סעיפים. נתניהו השיבה: מדובר בטענות סרק. גם המגשר הבכיר שהביא לסוף מאבק המתמחים הודיע לאחר פגישה אחת: שבים לבית המשפט

הסכימו לא להסכים: המגשר שפתר את הסכסוך בין הרופאים המתמחים לאוצר לא הצליח לצמצם את הפער בין שרה נתניהו לעוזרת הבית שלה. הצדדים קיימו פגישה אחת, שבסיומה הוחלט כי ההליך יחזור לבית הדין האזורי לעבודה בחיפה.

 

עוד בערוץ החדשות :

 

לפי התביעה שהגישה ליליאן פרץ בתחילת 2010, נתניהו התעללה בה, שילמה לה משכורת נמוכה משכר המינימום, נמנעה מתשלום זכויות סוציאליות, הכריחה אותה לעבוד בשבתות אף על פי שהיא שומרת שבת, והכריחה אותה לקרוא לה "גברת שרה נתניהו". נתניהו הכריזה מנגד כי מדובר ב"שקר, השמצות ובדיות", ובכתב ההגנה שהגישה, טענה כי מדובר ב"טענות סרק", הזכירה דברים חמים ואוהבים שפרץ אמרה עליה, וגלגלה על רואי החשבון את האחריות על טעויות בתלושי השכר שלה.

 

שרה ובנימין נתניהו. פגישת גישור אחת (צילום: אבי אוחיון , לע"מ) (צילום: אבי אוחיון , לע
שרה ובנימין נתניהו. פגישת גישור אחת(צילום: אבי אוחיון , לע"מ)
 

התביעה הוגשה על ידי עורכי הדין אסף שרעף ומשה מאיר בבית הדין האזורי לעבודה בחיפה, שאף קיים דיון אחד ובסופו המליץ הנשיא רמי כהן על גישור אצל פרופסור מוטי מירוני, אחד המגשרים הבכירים בישראל. מירוני היה זה שתיווך בסכסוך הארוך בין משרד האוצר לבין הרופאים המתמחים, והצליח להביא לסיום מוסכם של המאבק הסבוך.

 

לאחרונה, קיימו הצדדים ישיבת גישור אצל מירוני, בהשתתפות עורכי דינה של נתניהו, דוד שימרון ומיכאל ראבלו. בתום פגישה אחת, הוסכם כי חילוקי הדעות אינם ניתנים לגישור, ובעקבות כך הועברה הודעה לבית המשפט כי התהליך לא

צלח. כעת, עתידים הצדדים להופיע בינואר בפני השופטת עפרה ורבנר לדיון הוכחות, שבו אמורים להיחקר, בין היתר, פרץ עצמה וכן ראש הסגל בלשכת ראש הממשלה, נתן אשל.

 

בלי קשר לעניין המשפטי, הגישה פרץ בימים האחרונים תלונה במשטרה על איומים, לאחר שרכבה נשרט על ידי אלמונים. החבלה ברכב תועדה על ידי מצלמות אבטחה והתמונות הוצגו אף הן במשטרה.

 

פרקליטי שני הצדדים סירבו להגיב לכתבה. המגשר מירוני מסר בתגובה: "מסיבות השמורות עם הצדדים, תהליך הגישור כלל לא החל, ולכן, כל אמירה המתייחסת לפיצוץ, כביכול, של תהליך הגישור - אינה נכונה, והיא הטעייה של הציבור הרחב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ליליאן פרץ. בחזרה לבית המשפט
צילום: עידו ארז
שרה נתניהו. טענות סרק
צילום: אבי אוחיון, לע"מ
עוד" דוד שימרון
צילום: יונתן בלום
עו"ד אסף שרעף
צילום: ניב קלדרון
מומלצים