שתף קטע נבחר

יורד אל הים: מלך ירדן מסתחבק עם דייג. צפו

ביוטוב נראה עבדאללה שט להנאתו במפרץ עקבה כשלפתע הבחין בו דייג מקומי. הוא קפץ לסירתו של המלך, חיבק ונישק אותו, ואף הזמין אותו לארוחת ערב

אתרי חדשות בירדן דיווחו אמש (יום ג') בהרחבה על סרטון וידאו שהועלה ליוטיוב, ובו נראה המלך עבדאללה בכבודו ובעצמו בפגישה אקראית במפרץ עקבה עם דייג שזיהה את סירתו של המלך.

 

עוד בחדשות ynet:

 

בסרטון נראה המלך שט בסירת המנוע המפוארת שלו יחד עם שומר ראשו. עד מהרה מזהה אחד הדייגים הירדנים, שפיק טה יאסין, את הוד מעלתו. לדבריו, כאשר הבחין בסירת המנוע של המלך, הוא שינה את כיוון היאכטה שלו כדי לפגוש את המלך ולדרוש בשלומו.

 

 

הדייג הפשוט לא הסתיר את תדהמתו ושמחתו הרבה נוכח הכבוד שנפל בחלקו לפגוש את המלך, ומיהר לקפוץ לסירה המלכותית, כדי לחבק ולנשק את המלך.

 

כשהמלך התקרב לעברו צעק הדייג: "אדוני, אללה איתך, אנחנו איתך ברכושנו, בבני משפחתנו ואנשינו".

 

יאסין סיפר לאתרי חדשות בממלכה כי המפגש המיוחד בלב ים התקיים יומיים לפני חג הקורבן, שנחגג בחודש שעבר. המלך הירדני נראה שמח למדי לפגוש את הדייג,

קיבל את פניו והקשיב לבקשותיו. בין היתר הפציר הדייג במלך להתארח אצלו לארוחת ערב.

 

כחלק מאירועי האביב הערבי נערכו בשנה האחרונה בירדן הפגנות נגד משטרו של המלך, אולם נראה כי הממלכה הצליחה להכיל אותן. כחלק מניסיון לפייס את המפגינים פיטר המלך בפברואר את ראש ממשלתו סמיר ריפאעי ומינה במקומו את מערוף אל-בחית.

 

באוקטובר הוחלפה גם ממשלתו של אל-בחית לאחר שנמתחה עליה ביקורת על חוסר יכולתה להתמודד עם בעיות פנימיות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים