שתף קטע נבחר

שוקי זיקרי נקלע לחובות וסגר את רשת המספרות

מעצב השיער שלח אמש מייל לחבריו בו הודיע על סגירת רשת המספרות. לפי הערכות, זיקרי נקלע לחובות של מיליונים לשוק האפור ואף קיבל איומים על חייו

מעצב השיער, שוקי זיקרי, סוגר את רשת המספרות שלו. כך נודע ל"ידיעות אחרונות". על פי הערכות, זיקרי נקלע לחובות כבדים ובימים האחרונים לא עונה לטלפונים. בעלי החוב חוששים שעזב את הארץ.

 

 

לפי ההערכות, זיקרי חייב מיליונים לשוק האפור וקיבל גם איומים על חייו. אתמול הוא שלח מייל לחבריו והודיע להם על סגירת הרשת. לא ניתן היה להשיג את תגובתו של זיקרי, אולם משרד יחסי הציבור של הרשת הפיץ הודעה לכלי התקשורת.

 

המספרה של שוקי זיקרי ברחוב קינג ג'ורג' בת"א, הבוקר (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
המספרה של שוקי זיקרי ברחוב קינג ג'ורג' בת"א, הבוקר(צילום: ירון ברנר)

 

"לאחר למעלה מ-20 שנות פעילות", נכתב במכתב. "אנו נאלצים להודיע, בעצב רב, על הפסקת פעילות רשת 'שוקי זיקרי' עקב קשיים כלכליים. החל מיום הודעתנו זו, רשת 'שוקי זיקרי' על כל סניפיה ברחבי הארץ, תפסיק לפעול וכן תסיר אחריותה המקצועית מכל פעילות הנושאת ועושה שימוש בשם המותג במישרין ובעקיפין.

 

"גם עם כתיבת שורות אלו, עדיין קיימת בנו התקווה שרשת 'שוקי זיקרי' תמצא בעתיד שוב את דרכה מעלה".

 

המספרה של שוקי זיקרי בשנת 2005 (צביקה טישלר, ידיעות אחרונות) (צביקה טישלר, ידיעות אחרונות)
המספרה של שוקי זיקרי בשנת 2005(צביקה טישלר, ידיעות אחרונות)

 

לקוחות מודאגים רבים מתקשרים למספרות ותוהים לנכונות הדברים. העובדים מצידם הסבירו כי אין להם מושג מכל העניין. בסניף הדגל של זיקרי ברחוב בן יהודה בתל אביב טענו הבוקר בשיחה עם ynet כי זיקרי לא נמלט מהארץ ומדובר "בשמועות זדוניות בלבד".

 

מוטי מנחם, מנהל סניף רעננה, אמר ל-ynet: "קיבלנו את ההודעה אתמול, אנחנו עדיין לא יודעים את כל הפרטים ואת כל המשמעויות, אבל בכל אופן אנחנו רק זכיינים שעומדים בפני עצמנו, עובדים בזכות עצמנו ונמשיך לעבוד, אין בהחלטה כדי להשפיע עלינו".

 

יש לציין כי מבית הספר "דורי שוקי זיקרי" נמסר כי "לאור הפרסומים בעניין רשת מספרות "שוקי זיקרי" שנקלעה לחובות, ברצוננו להבהיר ולהדגיש כי בית הספר מתנהל באופן עצמאי ונפרד לחלוטין וכי לא תהיה כל השפעה להפסקת פעילות המותג על בית הספר".

 

בהכנת הידיעה השתתף אביאל מגנזי

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שוקי זיקרי, ספר שהפך למותג
צילום: דרור כהן
זיקרי מספר את יהודה לוי (ארכיון)
צילום: דנה קופל
המספרה של זיקרי הבוקר, ברחוב בן יהודה בת"א
צילום: ירון ברנר
השרה לימור לבנת יוצאת מהמספרה של שוקי זקרי (ארכיון)
צילום: שאול גולן, ידיעות אחרונות
מומלצים