שתף קטע נבחר

מרגול שרה, ומיכאל חזן חשוד שוב בסחיטה

יחד עם חמישה חשודים אחרים נעצר העבריין - שכבר כלוא בגין חלקו בפרשת מרגלית צנעני. הוא חשוד כעת כי סחט איש עסקים במסגרת פעילות ארגוני הפשע של מולנר ודומרני

המשטרה עצרה הבוקר (יום ב') בכלא את העבריין מיכאל חזן, בחשד לסחיטה ואיומים בפרשה חדשה. חזן כבר החל לרצות 10 חודשי מאסר שנגזרו עליו על חלקו בפרשת הסחיטה שהובילה הזמרת מרגלית צנעני.

 

את החקירה החדשה מנהלת גם כן היחידה הכלכלית של המשטרה, נגד שני ארגוני פשע שבראשם עומדים לפי החשד עמיר מולנר ושלום דומרני. לפי החומר שהשיגו השוטרים בחקירה סמויה, חזן וחמישה חשודים נוספים סחטו איש עסקים ששילם להם מאות אלפי שקלים כדי שלא יפגעו בו. החשודים יובאו להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון.

 

עוד חדשות ב-ynet:

מיכאל חזן: סחיטה? רק איומים וקללות

 

גם בכלא אפשר לעצור חשוד. עד כה הוא נהנה מתנאים המוקנים לאסיר - שיחות טלפון, מפגשים עם בני משפחה, טלוויזיה ועוד. במעצר, במתקן אחר, הוא לא זוכה להטבות הללו.

 

חזן בבית המשפט (ארכיון) (צילום: דרור עינב ) (צילום: דרור עינב )
חזן בבית המשפט (ארכיון)(צילום: דרור עינב )
 

חזן הורשע לאחרונה שאיים עבור צנעני על האמרגן אסף אטדגי, לאחר שצנעני חשדה כי אטדגי מעלים ממנה הכנסות. היא פנתה לחזן, "אותו הכירה כאדם המזרה אימה על כל סביבתו, ה'עוקר שיניים' לפרנסתו, על מנת שישמש לה 'גב', במהלך התנהלותה אל מול אטדגי".

 

השניים הורשעו כי קשרו קשר לסחוט באיומים את אטדגי, לבקשתה ועל דעתה של צנעני, תוך הסוואת חלקה במעשים. עם זאת, מעת לעת דאגה צנעני ליידע במניפולטיביות את אטדגי על קרבתה הרבה לחזן ולמשפחתו. בין היתר, ציינה כי הוא משמש מלווה צמוד וקבוע לה ולבנה ומשתתף בארוחות שישי שלהם – "וכל זאת במטרה לטעת באטדגי אימה ופחד".

 

חזן מזוהה כאחד מ"חייליו" של העבריין עמיר מולנר, ועל פי החשד נהג להזמין הופעות רבות של עומר אדם עבור חבריו, ובכך בעצם סייע לאטדגי. עם זאת, הוא ציין כי כעס על אטדגי וקילל אותו לאחר שביקש להזמין הופעה של עומר אדם לאירוע של חבר קרוב, אך נענה בתשובה שלילית משום שלזמר נקבעה כבר הופעה באותו תאריך. בסופו של דבר, אדם הופיע באירוע לאחר פנייה אישית מחברו של חזן.

 

אטדגי מסר לחזן ולחבריו כרטיסים בשווי אלפי שקלים להופעות של עומר אדם. חזן אמר בחקירתו כי קיבל כרטיסים מהאמרגן, אך טען כי הם הועברו אליו עוד לפני אותו סכסוך עם אטדגי, וניתנו לו בשל החברות ביניהם.  

 

בתמורה לסיוע של חזן צנעני לנסות לסייע להעביר אמנים שהשתתפו ב"כוכב נולד" לסוכנות ייצוג שתכננו השניים להקים. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חזן. חקירה סמויה
צילום: ירון ברנר
מומלצים