שתף קטע נבחר

אישום: לא הוכנסו למועדון - ותקפו את המאבטחים

סשה סולטנוב ואברהם רובינוב מואשמים כי תקפו מאבטחים שסירבו להכניס אותם למועדון בת"א. אחד מהם איים "מישהו מאיתנו ייצא באמבולנס" - וחבט עם אבן בראשו של מאבטח

היציאה לבילוי בתל אביב נגמרה בקטטה אלימה ובכתב אישום חמור: שני צעירים בני 20 ו-19 הואשמו היום (ו') בחבלה בכוונה מחמירה, תקיפה בנסיבות מחמירות ואיומים בעקבות קטטה עם מאבטחים במועדון "גזוז" בנמל תל אביב.

 

לפי כתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב, סשה סולטנוב (19) משדרות ואברהם רובינוב (20) מרמלה, הגיעו לפני כשבוע למועדון, אך המאבטחים במקום סירבו להכניס אותם.

 

השניים המתינו מחוץ למועדון במשך כשעה וחצי עם עוד שישה חברים, אך למרות בקשות חוזרות ונשנות מצדם, המאבטחים לא אישרו להם להיכנס. בעקבות זאת, הם החלו לנער את מחסומי הברזל שבכניסה, צעקו, איימו וקיללו את המאבטחים. סולטנוב אף צעק לעברם "מישהו מאיתנו ייצא באמבולנס".

 

שלושה מאבטחים יצאו לעבר השניים וחבריהם וביקשו מהם שוב לעזוב את המקום והדפו אותם לאחור, אולם השישה סירבו ללכת. בתגובה, אחד המאבטחים הלם באגרופו בסולטנוב, שעזב

את המקום. רובינוב ויתר החברים נשארו במקום ותקפו יחד את המאבטחים.

 

בהמשך שב סולטנוב, החל ליידות אבנים לעבר המאבטחים וחבט בחוזקה באבן בראשו של אחד מהם עד שזה איבד את ההכרה ואושפז בבית חולים.

 

סולטנוב הואשם בחבלה בנסיבות מחמירות, תקיפה בנסיבות מחמירות ואיומים, ולרובינוב יוחסה עבירה של תקיפה בנסיבות מחמירות. עו"ד זוהר דולב מפרקליטות מחוז תל אביב ביקשה להאריך את מעצרם של הנאשמים עד תום ההליכים וציינה כי לסולטנוב עבר פלילי עשיר בעבירות אלימות. השופט צבי גורפינקל האריך את מעצרם עד להחלטה אחרת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים