שתף קטע נבחר

"לא נמלט מהחוק". טל מור דורש להקל בתנאיו

הצעיר שהורשע בדריסתו והפקרתו של רוכב האופניים שניאור חשין מוגדר כאסיר עם סיכון גבוה לבריחה, מעמד המונע ממנו לצאת מהאגף בכלא. פרקליטתו: "שנים מרובות עוד לפניו"

טל מור, שהורשע בהריגתו והפקרתו של רוכב האופניים שניאור חשין ביוני 2010 עתר בדרישה להקל את תנאי מאסרו. פרקליטתו, עו"ד תמי אולמן, שעתרה בשמו, הסבירה כי סיווגו כאסיר עם סיכון גבוה לבריחה מונע ממור לצאת מהאגף בו הוא שוהה בכלא וכן מונע יציאה לעבודה ולחופשות בעתיד.

 

עוד בערוץ החדשות :

 

סיווגו של מור, המרצה עונש מאסר של 12 שנים בכלא "שיטה", סמוך לבית שאן, מקשה את תנאי כליאתו. בעתירה, שהוגשה לבית המשט המחוזי בנצרת, טוענת אולמן כי אין כל הצדקה לסיווג ומציינת, בין השאר, כי מיד לאחר שעלה בו החשד כי היה מעורב בתאונת הדרכים, הסגיר עצמו למשטרה.

 

טל מור, הוריו ופרקליטתו בבית המשפט (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
טל מור, הוריו ופרקליטתו בבית המשפט(צילום: מוטי קמחי)

 

"במשך שנה שלמה ניהל את משפטו כאשר היה נתון במעצר בית, ואף בתקופה מסוימת היה רשאי לצאת להתאווררות פעמיים בשבוע", כתבה, תוך שהיא מדגישה כי גם לאחר הרשעתו שב למעצר הבית. "העותר, לאורך כל התקופה האמורה,

מעולם לא ניסה להימלט מפני החוק".

 

בעתירה, שפרטיה ידונו בבית המשפט בשבוע הבא, נטען עוד כי קצין המודיעין בכלא, שהתבקש לשנות את סיווגו של מור, השיב בשלילה וטען כי הסיווג נבדק מחדש רק אחרי חצי שנה. "על הגדרת אסיר כבעל סיכון גבוה לבריחה להיות זהירה ושקולה, נוכח ההשלכות המרובות שהיא טומנת בחובה", נטען בעתירה, "אודות תנאי חייו לאורך תקופת מאסרו, אותה החל לרצות אך לפני זמן קצר, כאשר שנים מרובות עוד לפניו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
טל מור בבית המשפט
צילום: מוטי קמחי
עו"ד תמי אולמן
צילום: אבישג שאר ישוב
מומלצים