שתף קטע נבחר

מה נשים רוצות במיטה

בסקר בעילום שם שערכנו ב"לאשה", מאות נשים גילו לנו מה הן באמת אוהבות בסקס. איך להכניס אותן למצב רוח מיני, ומהי הדרך הבטוחה להביא אותן לאורגזמה. גברים, רוצים להיות מאהבים טובים יותר? לפניכם 10 עצות חשובות

נשים פותחות כאן את הפה, ללא חשש, מוגנות על ידי עילום שם, ואומרות בדיוק מה הן רוצות במיטה. לשם שינוי אנחנו מרשות לעצמנו להיות אגואיסטיות לגמרי, להפסיק לעשות חשבונות, ולדרוש את מה שעושה לנו טוב בסקס. הכנות המוחלטת שבדברים עלולה לזעזע אותך הגבר הממוצע – בעיקר אם האישה שלצדך מחמיאה לך בעיניים מצועפות אחרי האקט, ומספרת לך שאתה תותח.

 

 

מה נשים רוצות במיטה. תשובות אמיתיות (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
מה נשים רוצות במיטה. תשובות אמיתיות(צילום: shutterstock)

 

גברים, רשמו לפניכם

כמה הזדמנויות יש לכם לגלות מה באמת נשים רוצות? ואם תפנימו את הדברים וגם תיישמו, אתם תהפכו למאהבים אדירים. מאהבים מהחלומות, מהסרטים, מהסוג שכל אישה הייתה רוצה להכניס למיטתה. והגמול שלכם: המון, המון סקס. לא שווה את ההשקעה?

 

והכי חשוב: בשבוע הבא יגיע תורכם. בסקר מקביל לגברים, גברים מגלים לנשים מה הם רוצים במיטה.

 

אין ספק, כל אישה נהנית בדרכה שלה, ובכל זאת יש מכנה משותף. מהתשובות שהתקבלו בסקר הצלחנו לצייר תמונה ברורה, חדה ורבת פרטים – ממש מפת העונג המיני של האישה. כמובן, לא יכולנו להביא כאן את כל התשובות. על כן בחרנו בכל קטגוריה כמה תשובות מייצגות. הדברים מובאים בסדר החשיבות שלהם – כלומר, עצה מס' 1 הודגשה על ידי הכמות הגדולה ביותר של נשים, וכן הלאה. אז הנה זה בא:

 

עצה מס' 1

שם המשחק: מקדים

קבלו את השורה התחתונה: מילת המפתח, בחורים, היא משחק מקדים. אין ספק שזה היה הנושא עם הכי הרבה רייטינג. אז למה גברים עדיין מחפפים בחלק הזה? רווקה בת 33, בעלת תואר ראשון, כותבת: "בעצם, אני יודעת את התשובה. הוא רוצה לחדור ולגמור. אבל לי באופן אישי זה לא בא טוב. יש לגבר דרך הכי טובה לדעת אם אישה מוכנה לחדירה או לא. אז למה לא להתמיד במשחק המקדים עד שתגיע הרטיבות המיוחלת? סבלנות והתמדה במשחק המקדים משפרים את הסקס בצורה משמעותית".

 

בא לשחק? משחק מקדים תרופה למכה (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
בא לשחק? משחק מקדים תרופה למכה(צילום: shutterstock)

 

גומרים הולכים?

סטודנטית לתואר שני בחינוך, בת 26, בלי זוגיות, מציעה: "slow down. אין דבר שמדליק אותי יותר ממישהו שלוקח את זה לאט, ומתחיל רק בללטף את הידיים שלי, את השיער שלי. אני יודעת שמבחינתכם, זה יהיה סבבה לגמרי לקרוע ממני את הבגדים (ואפילו לא חובה את כולם, מספיק להסיט הצדה פריט מסוים) והכול מעולה בשבילכם. אז אצלי זה לא עובד ככה. 

 

כדי להיות בעניין (חרמנית, רטובה, מרוגשת מספיק) אני חייבת חימום רציני. אם לא – תקבל גופה. וגרוע יותר – אעשה את עצמי נהנית, ואתה לעולם לא תדע. וכך תמשיך ותמשיך, וכאשר לאישה אחת סוף סוף יהיה חשוב להיות כנה איתך – אתה תחטוף שוק רציני, ותחשוב שהיא המטומטמת, כי כל השאר שהיית איתן לא פצו פה".

 

ואחרות מפרטות: "נמאס מהתקיעה והגמירה. מה אנחנו כן רוצות? לשחק בשיער, ללטף, לתת נשיקות לאורך כל הגוף. כך בעצם מתפתח החשק המיני אצל נשים, גם אם אנחנו עייפות".

 

"גם כשנמצאים בזוגיות ארוכה לא צריך למהר להתפשט", כותבת בת 36, בזוגיות רבת שנים עם אבי שלושת ילדיה. "אם אחרי דקה או שתיים אתה ממהר להוריד לעצמך את התחתונים, זה סימן בשבילי שהכיף שלך חשוב לך יותר מהכיף שלי. חשוב שתיתן לגוף של בת הזוג להירגע ולהרפות, להיכנס לאווירה. גבר אמיתי לומד את בת הזוג שלו בידיים (או בפה...)".

קפיש?

 

עצה מס' 2

תן לי להרגיש נחשקת

"אנחנו רוצות להרגיש שאנחנו סקסיות בעיניכם תמיד, גם אחרי יום עבודה, גם אחרי שמונה שנים יחד", כותבת בת 36, נשואה ואם לילד. איך עושים את זה? הנה, היא גם מסבירה: "תסחפו אותנו, תצמידו אותנו לקיר, תפילו אותנו על המיטה ותשקיעו בלי לצפות לתמורה. בפעם הבאה אולי אפילו לא נבקש משחק מקדים". והיא ממשיכה: "להביע רגש! לעשות סקס כל פעם כאילו זאת הפעם הראשונה. לשאול אותי מה בא לי ולספר לי מה בא לך. לפרגן, להתרכז רק בי בהתחלה ולתת לי לגמור קודם לפחות פעם אחת, ורק אז להתחיל לחשוב על עצמך".

 

ספר מה בא לך (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
ספר מה בא לך(צילום: shutterstock)

 

בת 31, גרושה ללא ילדים, נמצאת בזוגיות מזדמנת: "תחמיא, תפתה, תגרום לאישה שלך להרגיש שהיא הכי יפה, סקסית ומושכת בעולם. כשאישה מרגישה בטוחה בגוף שלה, השמיים הם הגבול. מה גם שללא הקניית ביטחון, אין סיכוי שהאישה תגיע לאורגזמה".

 

ובת 18, לפני גיוס, מגלה מה הכי מדליק אותה: "תסתכל לי בעיניים ותן לי מבט שאומר בכנות טהורה ועמוקה: 'אני אוהב אותך ברמות שאני לא יכול לתאר. אני נמשך אלייך בטירוף. אל תעזבי אותי לעולם. אני מודה לך בכל לבי שאת איתי'. כשהעיניים שלך יגידו את זה, הבחורה תמות עליך. וכידוע, לנשים עם ביטחון עצמי מורם שמתות עליך יש הרבה יותר מה להציע לך במיטה".

 

עצה מס' 3

טוב לי אוראלי

רווקה בת 28 בעלת תואר ראשון, שמתגוררת בניו יורק, כותבת באמצעותנו לגברים: "תלמדו לרדת לבחורה! לשון רכה ונעימה זה דבר שאישה לא תשכח בחיים. וחוץ מזה, תדעו שרוב הנשים לא גומרות מחדירה. תעודד את בת הזוג שלך לגעת בעצמה, תוך כדי שאתה יורד לה. אין על זה! אם לא הייתי מספיק ברורה, אני מדגישה: אנחנו נהנות הרבה יותר מעינוג חיצוני של הדגדגן מאשר מהחדירה עצמה. עזרו לנו לגמור לפני שאתם חודרים".

 

והמון, המון, המון נשים כתבו: "מין אוראלי חשוב ביותר!", "כל אחת מאיתנו אוהבת את זה קצת אחרת. אל תניח שאם שכבת עם הרבה בנות, אתה יודע איך לרדת לי, אל תהסס לשאול אותי איך אני אוהבת את זה, גם אם אני מתביישת לבקש", "בגדול, תחשוב איך אתה מלקק גלידה".

 

בת 45, נשואה ואם לשניים, בעלת תואר דוקטור: "אם אתה כבר יורד לי, תעשה את זה מכל הלב ולא רק כדי 'לצאת ידי חובה'. 

 

ועצה עם טוויסט: "במקום ללקק את הדגדגן, תנסו לפעמים למצוץ אותו, כן, באותה הצורה שנעים לכם שיורדים לכם. מציצה ויניקה בקצב עולה".

 

עצה מס' 4

אל תעצבנו לנו את הדגדגן

בת 27, מנהלת פרויקטים, שנמצאת בזוגיות שנים אחדות, בעלת תואר שני, מתחננת: "לא להפריע לנו לגמור, וזה אומר: כשאתם רואים תוך כדי גירוי הדגדגן שאנחנו כמעט שם, לא לשנות תנוחה. לא לשנות קצב. לא לשנות כלום. והעיקר, לא לדבר ולא לשאול שאלות בנוסח: מאמי את גומרת? להתמיד בכיוון, להיות קשוב לשפת הגוף ולא להלחיץ".

 

"אני צריכה להתרכז כדי ליהנות עד הסוף וגם לגמור. וזה אומר להיות מסוגלת גם קצת להתנתק מהסיטואציה עצמה, ואפילו לשכוח קצת מהגבר שאיתי. אז צריך לתת לי את השקט הזה לפעמים, כדי להיכנס לזה באמת".

 

עצה מס' 5

ועוד בעניין הדגדגן

כן, אנחנו עדיין בעניין האיבר הנשי ההוא, שגברים, כך נראה, לא נותנים לו את הכבוד הראוי. עורכת דין בת 51, נשואה ואם לשלושה, מבקשת להזכיר לגברים ש"מרבית הנשים מגיעות לאורגזמה מגירוי הדגדגן, ולא מהחדירה עצמה. חשוב ללמוד איזה סוג גירוי בדגדגן גורם לאישה שאיתך לגמור. לא חשוב כמה זמן יידרש. אחר כך תגלה שהיה שווה לחכות".

 

הרבה מאוד מהמשתתפות בסקר ביקשו אותו הדבר בדיוק, אז בחרנו אחת מייצגת, שכתבה: "תעבוד על הדגדגן! תתמקד בו. אם לא עשית זאת מספיק במין אוראלי לפני כן, לפחות עשה זאת תוך כדי חדירה. הוסף מגע אצבעות. ואז תגלה שחלק מהנשים מסוגלות לגמור אפילו תוך כדי חדירה, כשהדגדגן לא נשאר מוזנח".

 

עצה מס' 6

איפה העדינות, לעזאזל?

גננת בת שלושים, נשואה ואם לארבעה, מבהירה: "החיים האמיתיים הם לא סרט כחול, והפרטנרית שלך (סביר להניח) לא שחקנית פורנו. יש גבול לכמה שאנחנו גמישות, אז אין צורך לנסות לסובב, לכופף, למשוך וללחוץ".

 

גמלאית בת 66, נשואה שנים רבות בפרק ב', מציעה ממרום ניסיונה: "היה קשוב ועדין. אחרי שמצאנו את התנוחה הטובה והמתאימה לנו, תמשיך בה. היה איתי גם בסיומו של האקט בחיבוק, חיוך ומלה חמה. אל תסובב את הגב כאילו גמרת להשתמש בי".

 

עצה מס' 7

עצור ובקש הוראות כיוון

כן, אנחנו יודעים שגברים שונאים לעשות את זה. בין אם מדובר בערבות הנגב, או בגבעות ובעמקים שבגוף האישה, גברים מעדיפים ללכת לאיבוד במשך שעות ולא לעצור ולשאול איך מגיעים ליעד (שבמקרה שלנו, הוא אורגזמה נשית). אבל לפעמים פשוט אין ברירה.

 

"דאג לתקשורת פתוחה, שבה ניתן ללמוד זה על זה", כותבת בת 35, אקדמאית, אם לשלושה. "להכיר את גוף האישה זה עניין בסיסי. תתעניין, תשאל מה עושה לה טוב ומה עוזר לה ספציפית להגיע לאורגזמה. דובב אותה גם אם היא מתביישת או נבוכה. בקש ממנה שתכוון אותך איך לגעת בה. זה נכון גם בזוגיות ארוכה, כי הצרכים שלנו משתנים, בקיצור - לדבר על זה, לפני, אחרי ותוך כדי".

 

ונשואה בת 43, ללא ילדים, אומרת: "זה נורא נורא פשוט. הקשיבו לתגובות שלנו. קיבלתם תגובה שמביעה עונג, תמשיכו באותו קו. לא קיבלתם תגובה – אתם לא בכיוון. כמו במשחק חם־קר. והכי חשוב, תפנימו את הלקחים ואל תשכחו את מה שלמדתם עד הפעם הבאה".

 

בת שלושים, נשואה ואם: "אל תצא מתוך הנחה שאם אתם נמצאים יחד הרבה זמן, אתה כבר מכיר את הצרכים והרצונות שלה. הם משתנים בהתאם למה שהיא קראה, למדה, שמעה. לפעמים היא רוצה חידושים. אם לא תשאל, תמשיך לעשות עוד מאותו דבר וזה עלול להיות משעמם. מדי פעם, שאל את בת הזוג שלך מה ואיך היא הייתה רוצה שתעשה. אתה עשוי להיות מופתע". 

 

ולטובת הנשים שלא יודעות להשיב, בחורה בת 24 מתל אביב מציעה: "אם תשאל אותה מה היא רוצה שתעשה בשבילה, ייתכן שלא תמיד היא תדע מה לומר, או שלא תרגיש נוח לחלוק. נסה בעצמך דברים חדשים, ושאל מה דעתה. ספר לה מה דעתך אתה ומה אתה אוהב. כך יגדל הסיכוי לגרום לדו־שיח שיאיר את עיני שניכם".

 

עצה מס' 8

שמור על היגיינה

נושא פשוט, ברור ובסיסי, שנשים רבות טרחו להדגיש אותו: "בבקשה, כשאתם מקיימים יחסים עם האישה שאתם אוהבים, הכי חשוב זה לבוא נקיים. לשים דאודורנט, אפילו להתבשם מעט. שלא ינדוף מכם ריח של זיעה באמצע הסקס, ריח שיגרום לבת הזוג שלכם לריחוק". ייתכן שיהיו נשים שיחלקו על הסעיף הזה – כאלו שרוצות לפעמים את הגבר שלהן קצת מיוזע ונוטף פרומונים; אבל רבות אחרות רוצות אותו דווקא מקולח.

 

מריח טוב ומגולח, פרט חשוב כל כך (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
מריח טוב ומגולח, פרט חשוב כל כך(צילום: shutterstock)

 

ועוד: "אני רוצה, כשבן הזוג שלי מנשק אותי נשיקות רטובות, שזה יהיה לאחר צחצוח שיניים והעברת חוט דנטלי. כשהוא עושה משחק מקדים ומין אוראלי בכל תחנה בגופי לפני החדירה, רצוי שיהיה מגולח טרי, כדי שהזיפים בני יומיים לא יחרשו תלמים על עורי. גם בזוגיות ארוכות טווח, תמיד להיכנס למיטה מריחים טוב, מגולחים ולהתנהג כאילו שזו הפגישה הראשונה".

 

עצה מס' 9

תשמיע קול

שלא תחשבו שאכפת לנו רק מההנאה שלנו. להפך: כשאנחנו יודעות שאתם נהנים, זה מגרה אותנו עוד יותר. לכן, הרבה נשים מבקשות: "תפגין את ההנאה שלך. בקולות, באנחות, בדיבורים".

 

"תן לי להרגיש שאני מטריפה אותך, שבחיים לא היה לך סקס כזה", אומרת בת 21, שנמצאת בזוגיות מזה שנה. "הרבה גברים חושבים שצריך לתת לאישה את הבמה כדי שתיתן משוב על האקט, בהצהרה הווקאלית הטובה ביותר (החל מגניחות וכלה ב'מאמי אתה מדהים!'). הם עצמם שותקים כמו דג. רוב הגברים לא גונחים, וחלקם עושים טובה שהם מתנשפים. אבל אנחנו נשמח מאוד גם לחוות דעת ווקאלית מצדכם. אנחנו לא מבקשות מכם להתחיל לשאוג ולהשמיע גניחות בטון בס, אבל קול שמאשר את העונג שלכם, יהיה נחמד. פידבק להראות את התשוקה – זה מחרמן. אנחנו רוצות לדעת שהסקס איתנו הוא הכי מקסים. אז איך נדע אם לא תוציאו קול?"

 

עצה מס' 10

סקס עם מישהי חדשה

בת 27, סטודנטית לתואר שני, מבהירה איך רצוי לסלול את הדרך לסקס הראשון: "כשקבענו דייט – אנא ממך, הצע לבוא לאסוף אותי. גם אם אין לך רכב, בוא אליי וניקח מונית יחד. לפחות תציע! ועכשיו לקטע החשוב ביותר – צא מהאוטו בפעם הראשונה שאתה פוגש אותי. או לפחות קום ממקומך. תן לי כבוד. תאמין לי שתקבל אותו בחזרה. תתנהג אליי כפי שהיית רוצה שינהגו בך. זה לא בקטע א־פמיניסטי של ג'נטלמן. זה לא משחק של אמנות הפיתוי איך להשכיב אותי בדקה וחצי. כבוד זה הבסיס לכל מערכת יחסים וזה מחרמן".

 

ועכשיו - כשאתם יודעים את כל זה, גשו למלאכה (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
ועכשיו - כשאתם יודעים את כל זה, גשו למלאכה(צילום: Shutterstock)

 

בת 21 מחיפה, שחקנית מתחילה, בלי זוגיות קבועה: "להרבה נשים בשנות העשרים שלהן קשה לגמור – לפחות לי ולכל חברותיי. בגלל שאנו לא מרגישות עדיין משוחררות מספיק. העצה הטובה ביותר שאני יכולה להעניק לגבר, היא שהוא צריך לתת לי הרגשה בטוחה. שאם אני אאבד שליטה, שנינו ניהנה מזה. זו יכולה להיות הרגשה מלחיצה מאוד כשגבר שואל: 'נו, את קרובה? את גומרת?' – אל תשאל, תן לי להרגיש שיש לך את כל הזמן שבעולם לתת לי. הרבה פעמים אני וחברותיי מרגישות לחוצות בגלל הגבר. אנחנו כמעט גומרות, ואז זה בורח. הוא צריך לתת הרגשה שהוא כאן בשביל שאיהנה, מוכן לעבוד ורוצה שאגיע לעננים. שיקדיש זמן, שיגיד שהוא הכי רוצה בעולם שאגמור, ורוצה לעשות כל מה שדרוש לשם כך. ושאני יכולה להירגע".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מה היא רוצה במיטה?
צילום: Shutterstock
כשהתקשורת טובה - הסקס טוב
צילום: Shutterstock
והכי חשוב: הדגדגן שבקצפת
צילום: shutterstock
לאשה בפייסבוק
מומלצים