שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  עדי ראייה: "שוטרים תקפו באלימות נשים ונערות"

  קטטה המונית מחוץ לאולם אירועים בנתניה הובילה למעצר חשודים בחשד לתקיפת שוטרים, אך אזרחים מאשימים את אנשי אכיפת החוק בהפעלת כוח מוגזם: "הם תקפו ללא רחמנות את כל מי שהיה במקום". משפחת העצורים: לא נוותר עד שיעמדו לדין

  "השוטרים תקפו צעירים, מבוגרים, ילדים ונשים ללא רחמנות. השתמשו בגז פלפל, אקדחי חשמל, אלות, בעיטות ואגרופים", זו תמצית גרסת עדי ראייה למהומה האלימה שהתרחשה בסוף השבוע בנתניה, שכללה קטטה מרובת משתתפים מחוץ לאולם אירועים בעיר. הנושא הועבר למחלקה לחקירות שוטרים, ומשום כך מסרה המשטרה כי היא "מנועה מלהגיב לטענות".

   

  ארבעה חשודים נעצרו במהלך האירוע, ומשפחתם אמרה כי "מדובר באלימות חמורה נגד אזרחים. לא נוותר עד שיעמידו לדין את השוטרים".

   

  עוד בערוץ החדשות :

   

  האירוע החל בתום חתונה שהתקיימה ב"ארמונות השרון" בנתניה. "היו שם בתחילה שתי שוטרות שכנראה התווכחו עם צעירים שיצאו מהחתונה והחלו לתקוף אותם", סיפרה ל-ynet עדת ראייה שהגיעה לאזור כדי לאסוף את בנה. "תוך דקות, הגיעו עשרות שוטרים אשר החלו לתקוף את כל מי שהיה במקום ולא בחלו בדבר. השתמשו בגז פלפל, אקדחי חשמל, אלות, הכול. הייתה שם סוהרת שנפגעה מהאלימות ולמרות שצעקה לשוטרים שהיא סוהרת, זה לא עזר לה וגם היא הותקפה".

   

  אזור המהומה האלימה בנתניה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  לדבריה, בין המותקפות היו גם שתי ילדות בנות 12-13, "שניגשו לטפל באמהות שלהן שנפגעו מהגז. אחד השוטרים חבט באלה בראשו של אדם מבוגר ולאחר מכן חבט את ראשו בניידת המשטרה. היו אנשים רבים שספגו מכות חשמל, נפגעו מהגז ומהאלימות. נהג מונית שנקלע למקום לאסוף נוסעים נפגע גם הוא מהגז".

   

  העדה הדגישה כי "לא מדובר באנשיו של מולנר או אלפרון, אלא באנשים נורמטיביים שנפלו קורבן לאלימות משטרתית סתם ככה. מה שקרה שם זה זוועה, בושה למשטרה ולמדינת ישראל. איך אפשר להאמין ולסמוך על המשטרה אחרי אירוע כזה?", שאלה.

   

  "יכול להיות שלא התפנו אליהם"

  בעקבות האירוע, עצרה המשטרה ארבעה חשודים, מהם שלושה בני משפחה אחת, המתגוררים בכפר יונה. הם הובאו ביום שישי לבית משפט השלום בפתח תקווה כשהם חבולים ופצועים. לטענת המשטרה, הם תקפו שוטרים, העליבו אותם ואיימו עליהם. במהלך הדיון, טען נציג המשטרה כי שוטרות העירו לארבעה לעלות למדרכה כי הם מסכנים את עצמם, ובתגובה החלו החשודים לקלל אותן.

   

  סנגורם של החשודים, עו"ד שמואל בר, אמר כי לתחנת המשטרה הגיעו עדים כדי לדווח על תקיפת השוטרים, אך אלו גורשו מהתחנה. בתגובה, אמר נציג המשטרה כי נגבו עדויות במהלך כל הלילה ויכול להיות שלא התפנו אליהם, כדבריו. נציג

  המשטרה אישר בדיון כי נגבו עדויות מהשוטרים שהשתתפו באירוע, אך לא מאזרחים שהיו עדי ראייה.

   

  בית המשפט האריך את מעצרם של החשודים בארבעה ימים תוך שהוא קובע כי בתיק החקירה קיימים דו"חות פעולה של שוטרים רבים אשר מתארים את האירוע. 

   

  ממשטרת מרחב שרון נמסר בתגובה: "המשטרה מנועה מלהתייחס לטענות, שכן הנושא הועבר לבדיקת המחלקה לחקירות שוטרים". 

   

  המידע הראשוני התקבל באמצעות המייל האדום

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים