שתף קטע נבחר

צילום: חגי לפלר

לוזון בישל דייסה / על משחק העונה המאכזב

הגיע הזמן לנפץ הרומנטיקה הקיטשית שעטפה את המפגש בין אשדוד וקריית שמונה. אם משחק עונה ממלא בקושי חצי אצטדיון קטן, לא בטוח שאנחנו רוצים חלק בדרמה הנוגעת ללב הזו

אווירה קסומה נחתה הלילה על אשדוד. הכבישים חופשיים והתנועה זורמת. האוהדים נוהרים ברוגע של בית כנסת בערב שישי, בלי דחיפות ובלי צעקות. רק ערימות קש היו חסרות כדי שהסוסים שבאו לאבטח את האירוע רב המשתתפים, ישכבו בניחותא על המדרכה. שינוי מרענן בנוף הכדורגל? כן, אם אתם ספרנית בחטיבת ביניים.

 

 

הגיע הזמן, בצער רב יש לומר, לנפץ את הרומנטיקה הקיטשית שעטפה את המשחק ובעצם את כל האווירה במחזורים האחרונים. כדורגל וספורט בכלל, נועדו כדי שאנשים יגיעו לראות אותו, שהחוויה תהפוך לנחלת הכלל. אם משחק עונה בליגת לוזון ממלא בקושי חצי אצטדיון קטן, לא בטוח שאנחנו רוצים חלק בדרמה הנוגעת ללב הזו.

 

גם גשם מקומי קל מלווה ברוחות וקרה במקומות הנמוכים, לא צריכים להוות תירוץ. לפחות אם לא קוראים לכם אורי בץ או שרון וכסלר. אבי לוזון, רצית 16 קבוצות? תאכל את הדייסה שבישלת. סליחה, אנחנו אוכלים אותה.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

האמת היא שאין לנו לב או סיבה אמיתית לבוא בתלונות לשתי הקבוצות הסימפטיות הללו. הרי הבעלים והבוסים עושים עבודת קודש, המאמנים עבודה יסודית והשחקנים עבודה מצוינת. רק חבל שהכל עבודה בעיניים.

 

הייתי מעדיף לראות את קריית שמונה או אשדוד רצות 6-7 שנים רצופות בצמרת ומבססות גרעין אוהדים רחב ואמיתי, מאשר נדנדה אינסופית וחסרת

יציבות בין עונות הפתעה לשנים שחונות בתחתית או בליגה שניה. מצד שני, אליפות זה מקום טוב להתחיל במסע הזה.

 

כמה סיפרו לנו לאחרונה שניר ביטון הוא תואם צ'אבי, שאלעד גבאי הדבר הבא בנבחרת ושאדריאן רוצ'ט יגיע רחוק. אז אמרו. אז הגזימו. האמת היא שבלי שחקני המפתח שלא שיחקו (ברק בדש) או לא תיפקדו (דוד רביבו), כל העוקץ יצא מהמשחק. אבל ככה זה בעונת סינדרלות מהאגדות, הדמיון עולה על כל מציאות. בחיים האמיתיים קיבלנו 90 דקות מדושנות של שעמום. מזל שמאחוריי הריצו בתא כבוד חיקויים של יוסי מזרחי. ועל זה נאמר: "קה קה, קו קו".

 

אבל אל דאגה, יש גם פיתרון לבעיית הרייטינג: קחו זוג שכרגע התחתן והציבו אותם כבלמים, מנו ספר צבעוני מחיפה למאמן, רקדנית בטן שחזרה בתשובה לאפסנאית וגולד-דיגרית מנותחת מרחובות לקוונית. אם לאח הגדול זה הביא 45 אחוז רייטינג, גם לערוץ 1 יש סיכוי.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עידן שריקי מול קריית שמונה
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים