שתף קטע נבחר

המשטרה נגד תושב השרון: החזיק 0.32 גרם חשיש

ביום ראשון יתייצב בבית המשפט בחדרה גבר כבן 50, שהואשם בהחזקת פחות מגרם חשיש. "נראה לי הזוי שמעמידים לדין על כמות מזערית כזאת", הוא אמר ל-ynet

"אין למשטרה מה לעשות?", תמה תושב השרון, שביום ראשון יגיע לבית המשפט השלום בחדרה, לתחילת משפטו. האישום: החזיק 0.32 גרם של סם מסוג חשיש.

 

עוד במשפט ופלילים:

העבריין מאיר אברג'יל נעצר בגרמניה

גנב אייפון מצעירה, הזמין חברתה לדייט - ונעצר

המלך דוד והמיליונים: 'ישראלים הונו בנקים מצריים'

 

ביולי אשתקד נעצר הנאשם, גבר כבן 50 מאזור השרון, בצומת ורד שבוואדי ערה כשברשותו 0.32 גרם חשיש, שהיו מיועדים לצריכה עצמית. בעקבות התפיסה, הוגש נגדו כתב אישום בבית המשפט השלום בחדרה. ביום ראשון הוא יתייצב מול השופט אהוד קפלן. בדיון יהיה נוכח גם התובע המשטרתי עו"ד ז'אן מיכאל, ארבעה עדי תביעה, קלדנית וכמובן הנאשם עצמו. אם הוא לא יודה במיוחס המשפט יימשך.

 

לנאשם אין מושג מדוע המשטרה השקיעה כל כך הרבה משאבים כדי להעמיד אותו לדין. "אני לא עבריין, לא משתייך לארגון פשיעה ולא יעד של המשטרה", הוא אמר ל-ynet. "מצאו בכיס שלי קצת טבק, אולי חצי סיגריה מעורבת בחשיש. נראה שהמשקל

 כולל את הסם ואת הטבק כי אחרת לא ברור איך הם הצליחו להפריד את הסם מהטבק. נראה לי הזוי שמעמידים לדין על כמות מזערית כזאת". הוא הוסיף בציניות: "מחר עוד יעמידו אנשים לדין על עשן". 

 

גם עורכי דין המתמחים בפלילים הופתעו לגלות כי על תפיסת כמות קטנה מאוד של סם מוגש כתב אישום. "אנחנו לא מכירים כתבי אישום על החזקת סם בכמות מזערית כזאת", אמר עורך דין פלילי. "בדרך כלל, כשמגישים כתב אישום כזה זה נגד עבריין כבד שהמשטרה מחפשת אותו בנרות ותעשה הכול שהוא יהיה בכלא גם אם צריך להגיש נגדו כתב אישום על כמות מזערית שכזאת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יעמידו לדין גם על עשן? אילוסטרציה
צילום: AFP
מומלצים