שתף קטע נבחר

ההאקר 0xOmar מכה שוב: פרסם מאות כרטיסים

אחרי מתקפת הנגד הישראלית, הגיעה התגובה: 0xOmar פרסם 200 מספרי אשראי נוספים, ביניהם 50 של לקוחות Cal. הוא מכנה את ההאקרים הישראלים "מטומטמים עלובים", וקורא לאלו המוסלמים להתאחד: "נשמיד את ישראל ונשחרר את פלסטין"

ההאקר, שפרץ לאתרים ישראליים והדליף לרשת עשרות אלפי מספרי כרטיסי אשראי השיב אמש (יום ד') אש להאקרים הישראלים, שאותם הוא מכנה "מטומטמים עלובים". בשיחה עם ynet הוא מאיים לפרסם מדי יום 200 כרטיסים פעילים ואתמול כבר מימש את איומו וחשף ברשת 200 מספרי אשראי באתר pastebin, בו פרסם גם קודם.

 

  • לרשימת השמות החדשה שפרסם ההאקר - לחצו כאן

 

לדברי ההאקר ה"סעודי", המכונה עומאר, ההאקרים בישראל "הביכו את עצמם. הם ניסו ככל יכולתם ופרסמו 200 כרטיסים שפג תוקפם, ללא מספר הזיהוי. זה שום דבר. אני אפרסם מדי יום 200 כרטיסים פעילים עם מלוא הנתונים. אל תאלצו אותי לפרסם עוד".

 

ב-Cal אמרו כי בין הקורבנות 50 מלקוחות החברה. כרטיסיהם נחסמו באופן מיידי לרכישה באינטרנט ובטלפון, ובחברה הדגישו כי הלקוחות לא ייפגעו ויונפקו עבורם כרטיסים חדשים תוך מספר ימים. ניתן לבדוק אם נפלתם קורבן באמצעות באתר החברה.

 

אחד השמות החדשים ברשימה הוא של מאיה דרויאן מנתניה, שאמרה הערב: "אני משלמת ארנונה, חשמל ומים דרך כרטיס האשראי באינטרנט. אני לא עושה קניות באינטרנט. זה נורא שדבר כזה קורה. לאן נגיע בקצב הזה? חברת האשראי עוד לא יצרה איתי שום קשר לגבי זה".

 

 

אתר  pastebin בו מעלה ההאקר את הרשימות. הוא גם ממחזר ()
אתר pastebin בו מעלה ההאקר את הרשימות. הוא גם ממחזר

 

מלחמת האשראי:

 

ההאקר מיחזר ברשימה כמה שמות, ביניהם של מיטל לוי מפתח תקווה, שלא התרגשה הפעם: "הכרטיס שלי בוטל כבר קודם. חברת האשראי שלחה לי בשבוע שעבר מסרון ולאחר מכן הגיע כרטיס חדש בדואר רשום. לא נגנב לי כסף וגם אין לי מושג איך הם הגיעו לכרטיס שלי, כי לא ביצעתי קניות בחו"ל או באתרי שוברים".

 

כרטיסי אשראי. רבים בוטלו עם החשיפה הראשונה (צילום: גלית קוסובסקי) (צילום: גלית קוסובסקי)
כרטיסי אשראי. רבים בוטלו עם החשיפה הראשונה(צילום: גלית קוסובסקי)

 

ההאקר שכינויו באינטרנט הוא 0xOmar מלגלג על הניסיונות לאתרו, ומציין כי המייל שלו ברוסיה נחסם על ידי הביון הרוסי: "ראיתי כמה טיפשים שאמרו שאיתרו אותי, אחד במקסיקו, האחר בריאד, אחד בדובאי".

 

הוא המליץ למוסד שלא לנסות לאתרו משום שזה "בזבוז זמן". לדבריו, הוא משתמש בשיטה מתוחכמת שתוביל את מי שיחפש אחריו לערים שונות בעולם: "ניו-יורק, מינסק, תל-אביב, חיפה, טוקיו, מוסקבה וכו'. תפסיקו למסור מידע שגוי על מקומי".  

  

ההאקר קורא לעמיתיו בעזה, שפרצו לאתר של סגן שר החוץ, דני איילון, והציבו שם תמונה שלו עם נעל על פניו, להתאחד: "אני מזמין את כל ההאקרים בעולם הערבי להתאחד, ללא קשר למה שחושבים, צריך להתאחד למלחמה מול ישראל, האויבת הגדולה של המוסלמים". הוא הזמין גם את ההאקרים הטורקים לשתף פעולה, "אתם זוכרים את המשט לעזה? אל תשתקו. בואו נחזיר להם, בואו נילחם עבור עצמנו, עבור מה שאנחנו מאמינים בו".

 

הוא מציע לעמיתיו המוסלמים להתמקד באתרים הקשורים לצבא ולמודיעין הישראלי ולקבלני משנה שלהם, כדי לחשוף מידע מודיעיני חסוי ולפרסם את תוכנם. כמו כן הוא מציע להם לעשות כמותו ולפרסם מספרי כרטיסי אשראי וכן לפרוץ לאתרים בישראל ולפרסם בהם מסרים שונים. "אני זועק לרשויות ולעם בישראל - אינכם בטוחים, נילחם בכם ונפגע בכם בכל דרך אפשרית. המסר האחרון שלי הוא לעולם, בואו נשמיד את ישראל ונשחרר את פלסטין". 

 

האקר ישראלי: לא נישבר בקלות 

והתגובה הישראלית לא איחרה לבוא. יוני (שם בדוי) העומד בראש קבוצת ההאקרים הישראלים שפרצה לאתרי קניות סעודיים, סיפר ל-ynet, בעודו פורץ לכרטיסי אשראי של יהודים בארצות הברית, המעסיקים ערבים: "אנחנו מבצעים כרגע מהלך די שונה. עלינו לעקור את הבעיה מהשורש. הרשימה שתפורסם עכשיו תכלול רשימה של יהודים בארצות הברית שמעסיקים ערבים בצורה שמזיקה לנו".

 

בתגובה לדבריו של עומר כי ההאקרים הישראלים הם מטומטמים וטיפשים, אמר יוני: "זה לא יותר ממלחמה מתוקשרת. הוא נבהל כשראה שגם מהצד שלנו יש תגובה. שים לב שלמרות ההבטחות שלו למיליון כרטיסים, הוא פרסם מספר מאוד מצומצם של אנשים. אין אנו מתכוונים להיכנע ונחזיר מלחמה כל עוד מתקיפים אותנו. אנחנו מצרים על כל פגיעה בחפים מפשע". הוא ביקש להעביר מסר להאקר הסעודי: "אנחנו מעוניינים למסור לו כי הרוח בישראל לא תישבר בקלות ואין ביכולתו לפגוע בעם היהודי. לא משנה כמה ההתארגנות היא גדולה, עם ישראל עומד איתן מול כל איום וכמו שאר אלה שמאיימים על ישראל, סופו ידוע".

 

העיתון הסעודי האלקטרוני "סבק", דיווח אתמול בצהריים כי האקר סעודי בשם מרג'וח הזאזי פרץ לאתר הממשלתי של המוסד הציבורי להוראת מקצועות טכניים, והעלה דף בשרת שלו, שכולל מספר כרטיסי אשראי ישראליים. לטענת אותו האקר, שכבר פרץ למספר אתרים ממשלתיים סעודיים בעבר, הוא התרשם לרעה מרמת האבטחה של האתרים הממשלתיים. "יום אחרי יום הוכחתי לכם שהאבטחה באתרים הממשלתיים כושלת. אתר גדול כמו זה והאבטחה כזאת?", התרברב בדף שהעלה. "כל אחד מאיתנו שמע על ההאקרים הסעודים שהדליפו אינפורמציה של כרטיסי אשראי ובייחוד על עומר. אלה חלק מהכרטיסים - תפיקו גם מהם תועלת". מאוחר יותר הוסר הדף, ומספרי האשראי הוסרו.


פורסם לראשונה 11/01/2012 21:39

 

בהכנת הידיעה השתתפה פולינה פרלמן
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אחד מהסעודים שחשבונו נפרץ
מומלצים