שתף קטע נבחר

"פריצל הפלסטיני" כלא את בתו 9 שנים במקלחת

משטרת קלקיליה שחררה צעירה פלסטינית בת 20, שלא ראתה אור יום מאז גיל 11 בגלל "סכסוך משפחתי". בשיא הדרמה, זעקה הצעירה לעזרה ונמצאה שרועה על הרצפה

יוזף פריצל האוסטרי הפך לשם דבר, אבל זוועות דומות מתרחשות במקומות נוספים בעולם, ואפילו בחצר האחורית של ישראל. משטרת קלקיליה הצליחה לשחרר אתמול (שבת) צעירה פלסטינית בת 20, לאחר שאביה כלא אותה תשע שנים בחדר האמבטיה.  

 

האב הודה שכלא אותה מאז הייתה בת 11. מאז ועד אתמול לא ראתה אור יום. היא נכלאה בשל מה שהוגדר "סכסוך משפחתי".

 

כשהגיעו השוטרים לבית, גילו בתוכו דלת נעולה. הם דרשו מהאב לפתוח את הדלת, והופתעו לגלות שהוא מסרב. הוא תירץ את סירובו בכך שהבת נמצאת באמבטיה ולפיכך הוא אינו יכול לפתוח את הדלת "מטעמים מובנים". הנערה שמעה קולות לא מוכרים מבעד לדלת, והחלה לזעוק לעזרה. היא ציינה כי המפתח לחדר נמצא בידי אביה.

 

השוטרים דרשו ממנו לפתוח מיד את הדלת, וכשזה נאות לפתוח התגלתה הצעירה שרועה על הרצפה ולידה שמיכה וכרית. השוטרים הוציאו אותה מהחדר, ולקחו אותה לתחנת המשטרה בעיר, שם נתנו לה בגדים ואוכל, בסיוע צמוד של עוזרת סוציאלית. האב ניסה להתנגד, אך נלקח למעצר.

 

מבצע השחרור של הצעירה הפלסטינית התאפשר בזכות מידע שקיבלה המשטרה על האב שכלא אותה. היא הוציאה צו חיפוש מטעם התובע הכללי. במשטרת קלקיליה ציינו כי הצעירה הודתה לשוטרים שהצליחו לשחרר אותה אחרי שנים ארוכות שהייתה אסירה בביתה שלה.

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מרתף הזוועות במשפחת פריצל
צילום: רויטרס
מומלצים