שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מחבר "נער החידות ממומביי" יתארח בי-ם

  הסופר ההודי ויקאס סווארופ יתארח בפסטיבל הסופרים במשכנות שאננים לצידם של מחברי רבי המכר "נערה עם עגיל פנינה" ו"פרויקט לזרוס" וזוכה פרס הבוקר הווארד ג'ייקובסון

  פסטיבל הסופרים הבינלאומי שנערך זו השנה השלישית במשכנות שאננים בירושלים, ייפתח ב-13 במאי וייארח עשרות סופרים מישראל ומרחבי העולם. הפסטיבל שהצליח למצב את עצמו בזמן קצר כאחד מאירועי העוגן המרכזיים בשדה הספרות בישראל, יארח בין היתר גם את הסופר הבריטי הווארד ג'ייקובסון, מחבר הספר "שאלת פינקלר", שזיכה אותו בפרס הבוקר לשנת 2010.

   

  רשימת האורחים השנה כוללת נציגים מארצות הברית, אירלנד, איטליה, ארגנטינה, בריטניה, הולנד, הונגריה, איסלנד ואלג'יר ובהם גם מחבר "פרויקט לזרוס" אלכסנדר המון, מחבר "נער החידות ממומביי" ויקאס סווארופ ומחברת "נערה עם עגיל פנינה", טרייסי שבלייה.

   

  גם הנציגות הישראלית בפסטיבל רחבת היקף וכוללת את מיטב הכותבים בישראל בהם דויד גרוסמן, א.ב יהושע, אהרן אפלפלד, אלי עמיר, מאיר שלו, אתגר קרת, אשכול נבו, צרויה שלו, דורית רביניאן, יוכי ברנדס, ניר ברעם ואלון חילו.

   

  לצד מפגשים ספרותיים, ערבי קריאה וסדנאות כתיבה, ייערכו בפסטיבל גם דיונים על פניה הרבות של הכתיבה הספרותית, תהליך יצירת סיפור ותרגום ומקומו של הספר בגישור על פערים תרבותיים. לצד האירועים הספרותיים תיערך גם סדרה של הקרנות סרטי קולנוע שנעשו בעקבות ספרים שנכתבו על ידי סופרים שיתארחו בפסטיבל. למרגלות טחנת הרוח במשכנות שאננים יוקם במקביל מתחם לילדים עם פעילויות ספרותיות.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הווארד ג'ייקובסון. בין אורחי הפסטיבל
  צילום: רויטרס
  לאתר ההטבות
  מומלצים