שתף קטע נבחר

אישום: רס"ר מילואים אנס חיילת בבסיס השייטת

על פי כתב האישום, נגד תקף בכוח רב מש"קית מילואים, ניסה לשכנעה לקיים עמו יחסים, ולא הפסיק גם אחרי שהבהירה לו מספר פעמים שעליו להפסיק - ואף ניסתה לברוח מהמקום

נגד המשרת כרס"ר במילואים מואשם באונס חיילת בבסיס השייטת לפני כשמונה חודשים. כתב האישום, שהוגש היום (ב') לבית הדין הצבאי בחיפה, חושף מקרה קשה של אלימות מתמשכת, שנמשכה למרות התנגדותה של החיילת ולמרות שניסתה מספר רב של פעמים להתחמק מתוקפה ולהבהיר לו - מילולית ופיזית כאחד - כי ברצונה שיפסיק. "מדובר בחיילת בעייתית עם רקע משפחתי בעייתי", תקף סנגורו של הנאשם.

 

עוד בערוץ החדשות :

 

על פי כתב האישום, בשעות הערב בו אירע המקרה, אחז הנאשם בידיה של המתלוננת, אך זו ביקשה ממנו לחדול ממעשיו מספר פעמים והתרחקה ממנו. הוא התקרב אליה למרות בקשתה, החזיק בכתפיה בכוח ותקף אותה בזמן שהיא מנסה להתנגד לו.

 

הרס"ר, נטען בכתב האישום, הטיח בחיילת משפטים בעלי אופי מיני בוטה. היא ניסתה שוב לחמוק ממנו, סטרה לו והשתחררה לרגע מאחיזתו, אך הנאשם הצליח לתפוס אותה ולהכניסה לחדר המגורים שלו, תוך שהיא מביעה בפניו שוב ושוב את התנגדותה.

 

"לא יהיה לך טוב, אל תדברי"   

בשלב זה, דחף הנאשם את המתלוננת, המשרתת כמש"קית מילואים ביחידה. היא נפלה ארצה ואף שניסתה שוב להתנגד בכוח ובאופן מילולי לנגד התוקף, אנס אותה.

 

בנוסף לאישום באונס, מואשם חייל המילואים גם בהדחה בחקירה, מכיוון שאיים

על הנאשמת לאחר המעשה ואמר לה לא להתלונן ולא לפרסם את פרטי האירוע. "לא יהיה לך טוב, אל תדברי על זה", אמר לה, תוך שהוא מזכיר לה כי הוא נשוי. הנגד מואשם גם בהתנהגות שאינה הולמת חייל - באופן שאינו הולם את דרגתו ועמדתו בצבא.

 

סנגורו של הנגד, עו"ד חי הבר, אמר בתגובה לכתב האישום כי "זה ביזיון אחד גדול. בכתב האישום אין ראיה חיצונית אחת שתומכת בתמונה. המתלוננת מספרת סיפור. היא אומרת שהיה והוא אומר שלא היה. בפלטי השיחות אין זכר לשיחות אותן

הזכירה. באיכונים של הטלפון נמצא שהוא היה במקום אחד והיא הייתה במקום אחר". 

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים