שתף קטע נבחר

עמרי שרון ימלא תפקיד בכיר במטה של ציפי לבני

בנו של מייסד קדימה מתגייס לעזרת יו"ר המפלגה, בהתמודדות מול שאול מופז. הוא נחשב בעל כוח משמעותי בקרב פעילי המפלגה. שרון: "בא לעזור"

עמרי שרון מתגייס לעזרת ציפי לבני: בנו של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון יסייע ליו"ר מפלגת קדימה ציפי לבני בהתמודדות בפריימריז. שרון הבן, ממקימי המפלגה ובנו של מייסדה, ימלא תפקיד בכיר במטה הבחירות של לבני ויפעל מול אנשי השטח של המפלגה. שרון אמר היום בשיחות סגורות: "אני בא לעזור". על השאלה מדוע הוא שב לעשייה פוליטית, השיב: "זה עניין של אמונה".

 

בשבוע שעבר מונתה ליו"ר ועדת הבחירות של קדימה השופטת עדנה בקנשטיין, שהרשיעה את עמרי שרון ושלחה אותו למאסר. שרון עשוי להוות חיזוק משמעותי ברמה הפנים מפלגתית, לאור כוחו והיכרותו עם פעילים מרכזיים בקדימה. עם זאת, ייתכן כי הרשעתו תשמש "נשק" בידי מטה מופז, משם נמסר היום: "מדובר בהוכחה נוספת שמספק מטה לבני מידי יום, מדוע קדימה זקוקה לריענון כדי שתהיה אלטרנטיבה ראויה".

 

צירופו של שרון הבן למטה הבחירות של לבני מגיע על רקע הודעתם של ח"כים רבים בקדימה על החלטתם לתמוך בשאול מופז בפריימריז שייערכו ב-27 במרס. במסיבת עיתונאים שקיים אתמול ביהוד, הכריז מופז על פתיחת הקמפיין: "היום מתחיל המסע להחלפת הממשלה. בכוונתי להוביל את הממשלה הבאה ואת קדימה, ולעצב לה תעודת זהות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עמרי שרון. לעזרת לבני
צילום: חיים צח
יו"ר קדימה ציפי לבני
צילום: גיל יוחנן
מומלצים