שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  שניים נפלו בתוך שעות: "אולי יש קללה על הבניין"

  יום סוער עבר על דיירי הבניין ברחוב קשאני 3 בת"א: בצהריים נפלה מקומה 6 עובדת זרה אל מותה, בערב צנח גבר מקומה גבוהה יותר ונפצע קשה. לא ידוע על קשר בין האירועים. "אולי לבניין הזה יש נאחס", אמרה דיירת

  סיוט ברחוב קשאני. בבניין ברמת-אביב ג' שבו נפלו אתמול (ו') בתוך כמה שעות שני אנשים מקומות גבוהות - האחת נהרגה והשני נפצע קשה - היו אמש הדיירים מבוהלים, הסתובבו בחדר המדרגות ושוחחו זה עם זה. גם שוטרים עדיין נראו שם זמן רב אחרי שהנפגעים פונו. "אולי יש קללה על הבניין, לבניין הזה יש נאחס", אמרה אחת השכנות.

   

  הדרמה הראשונה התחוללה בבניין ברחוב קשאני 3 בשעת צהריים. עובדת זרה מטורקיה שניקתה חלון בקומה השישית מעדה לפתע, וצנחה אל החצר למטה. היא נפצעה אנושות, ובבית החולים נקבע מותה. עברו רק כמה שעות עד שגבר כבן 60 נפל מקומה גבוהה בחדר המדרגות של הבניין, נבלם במעקה בקומה העשירית ונותר תלוי שם. הוא נפצע קשה ופונה. המשטרה פתחה בחקירה, ולפי שעה לא ידוע על קשר בין המקרים.

   

  בתוך הבניין ברמת-אביב ג' (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  בתוך הבניין ברמת-אביב ג'(צילום: מוטי קמחי)

   

  מקוטו סאייטו, שהיה מהראשונים להגיש עזרה לגבר שנפל בחדר המדרגות, סיפר אמש ל-ynet שהוא ושאר המסייעים לא זיהו את האיש כדייר הבניין. "אין לנו מושג מי זה, הוא נראה מבוגר, כבן 60, אבל ממש קשה לי להאמין שזה צירוף מקרים. אני לא מאמין ששני מקרים כאלה קורים בתוך שעתיים".

   

  המשטרה חוקרת. בבניין בקשאני 3 (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  המשטרה חוקרת. בבניין בקשאני 3(צילום: מוטי קמחי)

   

  אשתו של סאייטו, מיכל, סיפרה כי בעלה בדיוק חזר מיפן הביתה: "סידרתי לו את המזוודות, ואז השכן מהקומה שמעלינו דפק על הדלת שלנו לחוץ ואמר שאני חייב לעזור לו, שיש אדם תלוי בחדר המדרגות. בעלי רץ ויחד עם השכן החזיק את

  האיש ברגליים, שלא ייפול, ואני קראתי לכל הגברים שיכולתי לקרוא להם כדי שיבואו לעזור". גם נערה שהייתה עדה למקרה

  סיפרה: "הוא לא נראה לי מוכר".

   

  קרן, נערה אחרת המתגוררת בבניין, הייתה עדה למקרה הראשון, של העובדת הזרה. "הלכנו ברחוב כמה חברות ואני מתחת לבניין. פתאום שמענו בום. בהתחלה לא הבנו מה קרה, ופתאום ראינו למטה אשה שעמדה מעל אשה אחרת ששכבה על הרצפה. ראינו שהיא צועקת בהיסטריה 'הצילו, הצילו, תעזרו לי', והיא אמרה שהאשה נפלה מהחלון בזמן שניקתה. אחר-כך קרה גם המקרה השני. אני פשוט לא מבינה מה קורה פה".


  פורסם לראשונה 03/02/2012 23:46

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הבניין ברחוב קשאני בתל-אביב
  צילום: מוטי קמחי
  מומלצים