שתף קטע נבחר

נתן אשל הגיע לחקירה לראשונה: "יהיה בסדר"

ראש הסגל בלשכת ראש הממשלה נחקר באזהרה באגף החקירות של נציבות שירות המדינה בירושלים, ומעומת עם העדויות שלפיהן הטריד מינית את העובדת ר'

נתן אשל, ראש הסגל בלשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו, הגיע הבוקר (יום ג') לחקירה ראשונה באזהרה באגף החקירות של נציבות שירות המדינה בירושלים. "יהיה בסדר", אמר עם כניסתו לחקירה. החוקרים צפויים לעמת אותו עם העדויות שלפיהן הטריד מינית את העובדת ר'.

 

טלטלה בלשכה - כותרות אחרונות ב-ynet:

 

עוד בערוץ החדשות:

 

עדותו של אשל עשויה לשפוך אור על הפרשה שטלטלה את לשכת נתניהו והובילה ליציאתו לחופשה. גורם המעורה בחקירה אמר ל-ynet כי "מדובר בפעם הראשונה שאשל ישטח את גרסתו. זה חשוב מאוד להמשך החקירה".

 

אנשי המפתח בפרשה (צילום: בן קלמר, עמית מגל, אלכס קולומויסקי) (צילום: בן קלמר, עמית מגל, אלכס קולומויסקי)
אנשי המפתח בפרשה(צילום: בן קלמר, עמית מגל, אלכס קולומויסקי)

 

בימים האחרונים הצטברו בנציבות שירות המדינה עדויות רבות נגד אשל, שטענו כי ראש הסגל הטריד את ר' מינית, עקב אחריה והתנהג כלפיה באובססיביות. לפי חלק מהעדויות, הוא אף צילם אותה מתחת לשמלה.

 

נתן אשל מגיע לחקירה הבוקר (צילום: גיל יוחנן) (צילום: גיל יוחנן)
נתן אשל מגיע לחקירה הבוקר(צילום: גיל יוחנן)

 

ההחלטה לזמנו לחקירה התקבלה בדיון שקיים היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, עם פרקליט המדינה משה לדור, בכירי הפרקליטות וחוקרי נציבות שירות המדינה. במהלך הדיון, שמע וינשטיין, ששהה בשבוע שעבר בחו"ל, סקירה מפורטת על ההתפתחויות בחקירה. היועץ עדיין לא החליט כיצד להגיב, אם בכלל, לסירובה של ר' להעיד או לשתף פעולה

עם החקירה. בתום חקירתו של אשל יעודכן וינשטיין בפרטים ויחליט בנושא.

 

שלשום האריך אשל, איש אמונם של ראש הממשלה ורעייתו, בעשרה ימים נוספים את חופשתו. גורמים המעורים בחקירה העריכו כי הוא לא יוכל לשוב לתפקידו בלשכה החשובה ביותר במדינה בשל הפרשה שהתפוצצה בעקבות עדויותיהם של שלושה בכירים אחרים - המזכיר הצבאי אלוף יוחנן לוקר, ראש מערך הדוברות יועז הנדל ומזכיר הממשלה צבי האוזר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נתן אשל בא לחקירתו הבוקר
צילום: גיל יוחנן
שרה ובנימין נתניהו
צילום: AFP
מומלצים