שתף קטע נבחר

מאבק השליטה בירושלים: קליין לא הופיע לפגישה

נציגיו של גומא אגיאר, המנסים להחליף את חברי הדירקטוריון, הופתעו כשהיו"ר שלח נציגים מטעמו לפגישה שהוגדרה כמכרעת. בקבוצה זועמים על די ג'יי סטרוברי בעקבות התנהגותו בהפסד לאשדוד

בזמן שהפועל ירושלים מנסה לצאת מהתקופה הרעה ולייצב את המערכת, נמשך מאחורי הקלעים המאבק על השליטה בקבוצה. היום הייתה אמורה להתקיים אסיפה שהוגדרה ע"י אנשים במועדון כ"קריטית להמשך הדרך", בהשתתפות חברי ההנהלה הנוכחיים ואנשיו של גומא אגייאר.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

המטרה של אנשיו של אגייאר היא להחליף ארבעה מבין שבעת חברי דירקטוריון בנציגים מטעמם, מה שבעצם יעניק לאגייאר את השליטה בהחלטות הדירקטוריון.

 

גומא אגייאר ודני קליין. מאבק על השליטה  (צילום: נועם מושקוביץ) (צילום: נועם מושקוביץ)
גומא אגייאר ודני קליין. מאבק על השליטה (צילום: נועם מושקוביץ)
 

 

בשבועות האחרונים עשו בשני הצדדים מאמצים רבים כדי להרגיע את הרוחות ולהוריד את מפלס המתח בין נציגיו של אגייאר להנהלת המועדון, אך למרות זאת, נראה כי המתח רק מחריף.

 

נציגו של אגייאר, דוד אבן, הגיע הבוקר לפגישה יחד עם נציגים נוספים, אבל להפתעתם מי שלא הגיע לפגישה היה היו"ר דני קליין, שמבחינתו שלח נציג עם ייפוי כוח מטעמו.

 

שלח נציג מטעמו, דני קליין (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
שלח נציג מטעמו, דני קליין(צילום: אורן אהרוני)
 

 

בתגובה (או שלא) הודיעו בסביבתו של אגייאר לנוכחים כי עו"ד איתן גבאי, שמייצג את אגייאר ובמשרדו הייתה הפגישה אמורה להיערך, חולה ולכן לא יגיע. כתוצאה מכך נדחתה הפגישה.

 

נכון לרגע זה מתעקשים בירושלים כי למרות המצב, הנהלת המועדון אינה מתכוונת להתפטר. למרות זאת, אם יצליחו אנשיו של אגייאר להשתלט על המועדון, עשויה בסופו של דבר ההנהלה לעשות את הצעד ולהשאיר את המועדון בידיהם של נציגיו של אגייאר. 

 

כעס על די ג'יי סטרוברי

בהפועל ירושלים לא אהבו את ההתנהגות של די ג'י סטרוברי במהלך המשחק אתמול, בו הפסידה הקבוצה למכבי אשדוד. במהלך הרבע השלישי לא אהב השחקן מספר מהלכים של חבריו, והגיב בתנועות ידיים ובהבעות פנים אותן לא אהב שרון דרוקר.

 

סטרוברי נראה זועף על הספסל, ואפילו כשחבריו הוחלפו וחלפו לידו, הוא היה היחיד שלא הושיט את ידו כמקובל. הדבר לא נעלם מעיניהם של הירושלמים. המאמן החליף את השחקן שפתח היטב, אבל סיים רק עם 6 נקודות.

 

די ג'יי סטרוברי. דרוקר: "שאלה טובה מה קורה איתו" (צילום: חיים צח) (צילום: חיים צח)
די ג'יי סטרוברי. דרוקר: "שאלה טובה מה קורה איתו"(צילום: חיים צח)
 

החותמת ל"ייבוש" של סטרוברי ע"י דרוקר ניתנה כאשר במהלך ההארכה העדיף המאמן על פניו את גוני יזרעאלי, שלא היה כשיר ולא תוכנן ליטול חלק במשחק.

  

 

"שאלה טובה מה קורה עם די ג'יי סטרוברי", אמר דרוקר לאחר המשחק. "אני לא אוהב שפת גוף כזאת. זה לא מתאים לקבוצה בסדר הגודל שלנו. אני מאוד רוצה להאמין שהוא בסדר. בכדורסל יש גם לכוכבים הכי גדולים רגעים קשים. אני לא יודע מה קורה איתו. בהתחלה הוא היה יותר נלהב לשחק פה, אבל אנחנו משאירים דברים בתוך המועדון".  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גומא אגייאר
צילום: ישראל ברדוגו
מומלצים